اعضای جدید کادر فنی آتزوری تعیین شدند

به گزارش وبلاگ عکس، خبرنگاران: آنتونیو کونته دستیاران خود را برای راهنمایی تیم ملی ایتالیا معین کرد.

اعضای جدید کادر فنی آتزوری تعیین شدند

به گزارش وبلاگ عکس، پایان آنتونیو کونته، سرمربی پیشین یوونتوس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا انتخاب شد. او که در سه سال گذشته با یوونتوس قهرمان سری A شد، برای راهنمایی آتزوری دستیاران قبلی اش در تورین را فراخوانده است.

کاپیتان پیشین بانوی پیر که روز گذشته (آدینه) رسماً جانشین چزاره پراندلی در نیمکت تیم ملی ایتالیا شد و سه شنبه این هفته در مراسم معارفه خود شرکت خواهد نمود، پس فردا به طور رسمی کارش را به عنوان سرمربی لاجوردی پوشان شروع می نماید.

طبق گزارش رسانه های ایتالیایی، کونته، آنجلو آلسیو و ماسیمو کاررا، دو دستیاران اصلی خود در یوونتوس را برای فعالیت در کادر فنی آتزوری فراخوانده است.

مربی بدنساز لاجوردی پوشان هم پائولو برتلی، یکی دیگر از چهره های آشنا برای طرفداران یوونتوس است. او در سال 2014 برای دومین بار به عنوان بهترین مربی بدنساز ایتالیا انتخاب شد اما در کمال تعجب یوونتوسی ها او را در تابستان سال جاری اخراج کردند.

کونته هنوز در پی یک جذب یک مربی باتجربه برای دروازه بانان تیمش است و تا این لحظه از هیچ شخصی به عنوان گزینه محتمل او نام برده نشده است. در یوونتوس کلودیو فیلیپی مربی دروازه بانان بانوی پیر بود که سران باشگاه طبق درخواست سرمربی جدید تیم، ماسیمیلیانو آلگری او را در سمت خود ابقا نموده اند.

منبع: تسنیم

به "اعضای جدید کادر فنی آتزوری تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای جدید کادر فنی آتزوری تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید