بشار اسد: اردوغان سارق است

به گزارش وبلاگ عکس، وقتی در معرض تجاوز یا سرقت قرار می گیریم، باید در کنار یکدیگر باشیم و با هم همکاری کنیم. اما بعضی سوری ها این کار را به ویژه در سال های اول جنگ نکردند.

بشار اسد: اردوغان سارق است

بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه روز سه شنبه و در جریان یک دیدار غیر منتظره از نیروهای نظامی این کشور در جبهه ادلب گفت: نبرد ادلب نبرد اساسی برای سرانجام دادن نهایی هرج و مرج و تروریسم در همه مناطق سوریه است.

خبرگزاری دولتی سوریه (سانا) اسد با انتقاد تند از عملیات چشمه صلح ترکیه در شمال سوریه گفت: اردوغان سارق است…کارخانه، گندم و نفت را سارقید و امروز زمین را به سرقت می برد. وی خطاب به نظامیان حاضر در شهرک الهبیط در ریف (حومه) ادلب اضافه کرد: همه مناطق سوریه مهم است ولی آن چه اولویت ها را تعیین می نماید اوضاع نظامی روی زمین است.

ارتش سوریه هفته گذشته و همزمان با عملیات نظامی ترکیه در مناطق تحت کنترل نیروهای کرد، نیروهای خود را به شماری از شهرهای شمالی و از جمله کوبانی اعزام کرد.

رئیس جمهوری سوریه همچنین با انتقاد تلویحی از یگان های مدافع خلق کرد (ی پ گ) گفت: وقتی در معرض تجاوز یا سرقت قرار می گیریم، باید در کنار یکدیگر باشیم و با هم همکاری کنیم. اما بعضی سوری ها این کار را به ویژه در سال های اول جنگ نکردند. به آن ها گفتیم که دل به خارج نبندید بلکه به ارتش و ملت و میهن دل ببندید. اکنون آن ها به آمریکا تکیه نموده اند.، یورونیوز

منبع: ایران آنلاین

به "بشار اسد: اردوغان سارق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار اسد: اردوغان سارق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید