برترین ترفند برای گشاد کردن کفش تنگ

به گزارش وبلاگ عکس، کفش های تنگ و نامناسب می توانند برای هر فردی مشکل ساز شوند. این مشکل ممکن است باعث ایجاد ناراحتی در حین راه رفتن، ایجاد درد و احساس فشار و حتی ایجاد آسیب به پا ها گردد. اما خوشبختانه، روش هایی وجود دارد که می توانند به شما در گشاد کردن کفش های تنگ یاری نمایند و راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورند.

برترین ترفند برای گشاد کردن کفش تنگ

به گزارش پارسینه، در ادامه این بخش به شرح روش گشاد کردن کفش ها و نکاتی که باید در آن ها توجه داشته باشید، خواهیم پرداخت.

روش اول: استفاده از آب یخ و فریزر

شما می توانید با تمیز کردن کفش ها و پاشنه آن ها آغاز کنید. پس از انجام این مرحله، دو کیسه پلاستیکی با درب زیپ دار را در داخل کفش قرار داده و تقریباً یک چهارم حجم کیسه ها را با آب پر کنید. سپس کفش را درون یک کیسه پلاستیکی بزرگ قرار داده و همراه با کیسه های حاوی آب، آن ها را درون فریزر قرار دهید.

بعد از مدتی که آب درون کیسه ها یخ زده است، می توانید کفش ها را از فریزر خارج کنید. صبر کنید تا یخ به طور کامل ذوب گردد که حدود 20 دقیقه طول می کشد. سپس کیسه را از داخل کفش خارج نموده و بخش های داخلی و خارجی کفش را با استفاده از سشوار خشک کنید.

باید بدانید که این ترفند گشاد کردن کفش تنگ، برای کفش های ساخته شده از چرم طبیعی ماندگاری بیشتری دارد. البته که می توان برای کفش های چرم مصنوعی هم از آن استفاده کرد.

روش بعدی:سشوار

با استفاده از سشوار، می توانید قسمت های تنگ کفش را گرم نموده و به آرامی با استفاده از ابزار یا دست، کفش ها را گشاد کنید. قبل از استفاده از این روش، مطمئن شوید که کفش قابل تحمل حرارت سشوار است و به آن آسیب نمیرساند.

منبع: فرارو

به "برترین ترفند برای گشاد کردن کفش تنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین ترفند برای گشاد کردن کفش تنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید