حمله بازمانده های تروریستی داعش اینبار به دیالی عراق، دفع حمله مجدد داعش به استان صلاح الدین

به گزارش وبلاگ عکس، در حمله جدید بازمانده های گروهک تروریستی داعش به دیالی عراق 13 نفر کشته و زخمی شدند.

حمله بازمانده های تروریستی داعش اینبار به دیالی عراق، دفع حمله مجدد داعش به استان صلاح الدین

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عکس، رسانه های عراقی به نقل از منابع امنیتی گزارش دادند که عناصر داعش به یک پست امنیتی پلیس در شمال شرق دیالی حمله کردند که در جریان آن 13 نفر از جمله چندین نیروی امنیتی کشته و زخمی شدند.

این حمله که دومین حمله گروهک تروریستی داعش طی 24 ساعت گذشته به مناطقی در عراق به شمار می رود، در روستای زاغنیة در نزدیکی منطقه العباره در شمال شرق دیالی واقع در 16 کیلومتری شمال شرق بعقوبه روی داد.

سومریه نیوز با اعلام این خبر گزارش داد که نیروهای امنیتی بلافاصله پس از این حمله مکان حادثه را محاصره کردند و مجروحان این حادثه را برای مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

پایگاه عراقی شفق نیوز نیز در این باره گزارش داد که مهاجمان بلافاصله پس از این حمله پا به فرار گذاشتند.

در پی این حمله تجهیزات نظامی نیروهای امنیتی عراق وارد این منطقه شد و با محاصره منطقه درگیری در جستجوی عناصر این گروهک تروریستی هستند.

در حمله تروریستی بامداد روز گذشته بازمانده های داعش به استان صلاح الدین بیش از ده نفر از نیروهای حشد شبعی عراق به شهادت رسیدند.

شفق نیوز در عین حال از انفجار بمب کار گذاشته شده توسط عناصر داعش در اطراف منطقه العظیم در شمال بعقوبه خبر داد که در جریان آن یک نظامی کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند.

منطقه العظیم از خطرناک ترین مناطق درگیری در عراق به شمار می رود که طی چندین سال گذشته شاهد حملات و حوادث امنیتی گسترده بوده است.

حشد شعبی حمله مجدد داعش در استان صلاح الدین را ناکام گذاشت

از سوی دیگر، مرکز اطلاع رسانی حشد شعبی اعلام کرد نیرو های تیپ 52 حشد حمله دوباره عناصر باقی مانده از تروریست های داعش در منطقه جسر المفتول واقع در شرق آمرلی در استان صلاح الدین را دفع کردند.

بر اساس این گزارش ، نیرو های حشد شعبی در این درگیری تلفاتی نداشته و ترویست های داعش با مقاومت و پاتک نیروهای حشد، مجبور به فرار از منطقه شده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله بازمانده های تروریستی داعش اینبار به دیالی عراق، دفع حمله مجدد داعش به استان صلاح الدین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله بازمانده های تروریستی داعش اینبار به دیالی عراق، دفع حمله مجدد داعش به استان صلاح الدین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید