سقوط مردی از طبقه چهارم از ترس حکم جلب

به گزارش وبلاگ عکس، رئیس کلانتری 114 غیاثی از سقوط منجر به فوت مردی که از بازداشت توسط پلیس فراری بود، اطلاع داد.

سقوط مردی از طبقه چهارم از ترس حکم جلب

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ عکس، روز گذشته فردی به کلانتری 114 غیاثی مراجعه و درخواست کرد برای اجرای حکم جلب دریافتی اش یک مامور به آدرس متشاکی بفرستند.

با مراجعه مامور و شاکی به محل، متشاکی که باید 20 میلیون تومان دیه به دلیل ضرب و جرح به شاکی می داد با دیدن شاکی و مامور هیچ جوابی نداد تا اینکه مامور متعاقب این موضوع زنگ خانه مدیر ساختمان را زد و مدیر ساختمان نیز در را به روی مامور باز کرد.

بعد از باز شدن در ساختمان مامور و شاکی هر دو به طبقه چهارم ساختمان که منزل متشاکی در آن بود مراجعه کردند و تعیین شد درب آکاردئونی با استفاده از دو قفل بسته شده است.

در ادامه مامور حدس زد که متشاکی قصد رفتن به پشت بام به وسیله بالکن یا پنجره خانه را دارد، اما وقتی به پایین ساختمان و کوچه نگاه انداخت متوجه شد متشاکی خودش را از بالای ساختمان به پایین پرتاب نموده است.

سرهنگ واعظی رئیس کلانتری 114 غیاثی با اعلام اینکه علیرغم رسیدن موتور اورژانس و انجام احیای اولیه، فرد مذکور فوت کرد از اعلام موضوع به بازپرس کشیک قتل اطلاع داد؛ بنابراین گزارش، پرونده به داسرا ارسال و جسد نیز بنابر دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سقوط مردی از طبقه چهارم از ترس حکم جلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مردی از طبقه چهارم از ترس حکم جلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید