کیلینی: حداکثر دو سال دیگر بازی می کنم، آمادگی مربیگری ندارم

به گزارش وبلاگ عکس، کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس درباره برنامه خود برای آینده اش شفاف سازی کرد و گفت که تمایلی به ورود به عرصه مربیگری ندارد.

کیلینی: حداکثر دو سال دیگر بازی می کنم، آمادگی مربیگری ندارم

به گزارش وبلاگ عکس، جورجو کیلینی مدافع میانی و کاپیتان مصدوم تیم فوتبال یوونتوس که به دلیل پارگی رباط صلیبی تا اوایل سال 2020 به میادین باز نخواهد گشت، می گوید حداکثر تا دو سال دیگر در میادین حضور خواهد داشت.

کیلینی 35 ساله به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: من یکی دو سال دیگر و نه بیشتری بازی خواهم کرد. بعد از آن هم دوست دارم نقشی مدیریتی داشته باشم اما می خواهم این کار را در کمال آرامش آغاز کنم. اشتباهی که ما فوتبالیست ها می کنیم این است که فکر می کنیم به محض تمام شدن دوران بازیگری مان باید وارد مقطع بعدی شویم چون آماده انجام این کار هستیم. وقتی شما دست از بازی کردن می کشید، بین 35 تا 40 سالگی، البته اگر خوش شانس باشید و تا آن موقع بازی کنید، فکر می کنید که همه چیز را درباره فوتبال می دانید اما وقتی که وارد حیطه مدیریت فوتبال می شوید، می بینید افراد زیادی در سن و سال شما هستند که حداقل 15 سال سابقه اجرایی دارند. حتی ممکن است افرادی باشند که 10 سال از شما جوان تر باشند اما 10 سال سابقه کاری بیشتر داشته باشند. بنابراین شما باید این فاصله را جبران کنید و با تواضع آن را بپذیرید. یک مدیر می تواند مانند رئیس یک شرکت باشد که باید به امور حداقل 50 تا 60 نفر رسیدگی کند.

کیلینی درباره اینکه آیا برنامه ای برای مربیگری دارد یا خیر هم گفت: برای مربیگری شما نه تنها باید مدرک مربیگری داشته باشید بلکه باید بتوانید فشار این کار را تحمل کنید و برای هر مدل فداکاری آماده باشید. مربیگری از آن مسئولیت هایی نیست که من در حال حاضر احساس کنم برای آن آماده ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کیلینی: حداکثر دو سال دیگر بازی می کنم، آمادگی مربیگری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیلینی: حداکثر دو سال دیگر بازی می کنم، آمادگی مربیگری ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید