استقبال مردم از حرکت کاروان ورزش و شادی در مرکز

به گزارش وبلاگ عکس و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، راه اندازی کاروان ورزش و شادی، از جمله برنامه های این سازمان برای استقبال از بهاراست که برای شادی مردم در آستانه سال نو، پیش بینی و اجرایی می گردد.

استقبال مردم از حرکت کاروان ورزش و شادی در مرکز

در این برنامه، کاروان ورزشی با اجرای بازی ها و فعالیت های نمادین ورزشی، از خیابان های مختلف شهر عبور می نمایند و ضمن تبریک و تهنیت به عابرین، لزوم توجه به ورزش و نسبت آن با سلامتی و نشاط را یادآور می شوند. در خاتمه نیز با برگزاری جشنواره های ورزشی تفریحی زمینه مشارکت شهروندان در فعالیت های مختلف ورزشی را فراهم می آورند.

از تمام امکاناتمان برای شادی مردم استفاده می کنیم

امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مرکز با حضور در جمع مردم بانشاط تهرانی، که به استقبال کاروان ورزشی تفریحی این سازمان آمده بودند، گفت: همه امید ما این است که مردمی بانشاط داشته باشیم و برای دستیابی به این منظور از تمام امکاناتمان در شهرداری و سازمان ورزش استفاده می کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مرکز، ضمن تقدیر از کوشش همکاران خود در سازمان ورزش، این برنامه را اقدامی قابل دفاع برای شادی مردم در آستانه سال نو خواند و اضافه کرد: امیدوارم مردم، ایام خوشی را در سال نو تجربه نمایند.

ورزش و شادی ارتباطی مستقیم با یکدیگر دارند

حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با حضور در جمع تهرانی های حاضر در راستا کاروان ورزشی، گفت: شادی و نشاط نیز از حقوق شهروندی این مردم است و ما در مقابل آن مسئولیم.

وی ادامه داد: این کاروان هدیه سازمان به مردمی است که با صبوری دو سال پر از سختی و بیماری را پشت سر گذاشتند.

با لبخندهای رضایت مردم به استقبال سال نو رفتیم

محمد مشهدی کمک قائم مقام سازمان ورزش نیز در این باره گفت: بسیار خرسندیم که پس از دو سال درگیری با کرونا، مردم فرصت شادی و حضور- هر چند محدود- در برنامه های ورزشی و تفریحی را پیدا کردند.

وی ضمن اشاره به استقبال خوب مردم از این کاروان ورزشی، گفت: سال آینده با برنامه هایی متنوع، سبد خانوارهای تهرانی را پر می کنیم.

اجرای این برنامه تفریحی- ورزشی در 2 بازه زمانی پیش بینی شده بود که مرحله نخست آن از 25 اسفند ماه شروع و تا 28 سال گذشته ادامه یافت و مرحله دوم، از دوم فروردین سال آینده شروع و تا 6 فرودین ماه 1401 به طول می انجامد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقبال مردم از حرکت کاروان ورزش و شادی در مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال مردم از حرکت کاروان ورزش و شادی در مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید