ترکیب استقلال مقابل ملوان با دو تغییر مهم

به گزارش وبلاگ عکس، پس از کسب چهار پیروزی متوالی در رقابت های لیگ برتر، حالا آبی ها امیدوار هستند تا پیروزیت تیمشان در پیکارهای جام حذفی نیز ادامه داشته باشد و امروز برابر ملوانی به میدان می روند که کمتر از یک ماه پیش پیروز شدند با چهار گل از سد این تیم عبور نمایند.

ترکیب استقلال مقابل ملوان با دو تغییر مهم

ریکاردو ساپینتو که به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این مسابقه نیست، دو تغییر را نسبت به مسابقه قبلی در ترکیب تیمش ایجاد نموده و شاهد حضور جلالی و حردانی در جمع نفرات اصلی هستیم.

کاپیتان در پی حفظ روند کلین شین

سیدحسین بازگشت خوبی به ترکیب استقلال داشت و در ملاقات هفته قبل برابر پیکان نیز دست به کلین شیت زد. طرفداران نیز امیدوار هستند که کاپیتان بتواند در ملاقات امروز نیز دروازه اش را بسته نگه دارد.

* دو گزینه دفاع مرکزی دست نخورده باقی ماندند

حسین مرادمند از لیست تیم برای ملاقات امروز کنار گذاشته شده و بدین ترتیب ساپینتو چاره ای ندارد تا از رافائل سیلوا در کنار عارف غلامی استفاده کند و این دو بازیکن، زوج خط دفاعی تیم را تشکیل دهند.

راست و چپ تیم زیر و رو شد

پس گلزنی صالح حردانی در ملاقات هفته قبل برابر پیکان، ساپینتو ترجیح داد تا در ملاقات امروز از این بازیکن در سمت راست استفاده کند. سلمانی نیز نیمکت نشین شده تا ابوالفضل جلالی از ابتدا برای استقلال به میدان برود.

* امید آبی ها به درخشش دوباره هافبک ها

خط هافبک استقلال در هفته های اخیر، فراتر از حد انتظار ظاهر شده و طبیعی است که ساپینتو تصمیمی برای جابجایی میان آنها نداشته باشد. روزبه چشمی در فرم ایده آلی واقع شده است و آرش رضاوند نیز با گلزنی و پاس گل هایش، خوب و موثر ظاهر شده است. سعید مهری نیز در ملاقاتهای قبل آماده نشان داده است.

* یامگا یک خط جلو آمده است

مهدی قایدی آماده ترین بازیکن این روزهای استقلال است و طبیعی است که از ابتدا برای تیمش به میدان برود. کوین یامگا نیز یک خط جلوتر آمده و در نقش وینگر بازی خواهد نمود.

محبی دوباره در نقش مهاجم

محمد محبی از روزهای خوبش کمی فاصله گرفته، با این وجود او انتخاب نخست ساپینتو برای حضور در پست مهاجم است تا این بازیکن جانشین ارسلان مطهری گردد.

ترکیب استقلال برای ملاقات با ملوان:

سیدحسین حسینی - رافائل سیلوا - عارف غلامی - صالح حردانی - ابوالفضل جلالی - روزبه چشمی - سعید مهری - آرش رضاوند - کوین یامگا - مهدی قایدی - محمد محبی

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو

به "ترکیب استقلال مقابل ملوان با دو تغییر مهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب استقلال مقابل ملوان با دو تغییر مهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید