شرط سامان قدوس برای استقلالی شدن ، تصمیم گزینه مجذوب کننده نکونام برای فصل آینده معین شد

به گزارش وبلاگ عکس، لژیونر اروپایی فوتبال ایران یکی از گزینه های جواد نکونام برای حضور در استقلال بود.

شرط سامان قدوس برای استقلالی شدن ، تصمیم گزینه مجذوب کننده نکونام برای فصل آینده معین شد

به گزارش وبلاگ عکس سامان قدوس می توانست یک انتقال ویژه برای فوتبال ایران محسوب شود. بعد از حضور بازیکنان بزرگی همچون اشکان دژآگه که با سابقه سال ها بازی در فوتبال اروپا راهی ایران شده بودند، شاید سامان قدوس می توانست یک گزینه ایده آل برای لیگ برتر ایران محسوب شود.

استقلال که در این فصل جواد نکونام را روی نیمکت خود می بیند و بعد از پشت سر گذاشتن روزهای پرماجرا، اکنون استارتی دوباره در تمرینات برای شروع فصل نو زده اند. در شرایطی که هواداران این تیم نسبت به شرایط نقل و انتقالاتی مدیران تیم که تا به امروز مهرداد محمدی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، محمدرضا خالدآبادی و آریا برزگر را جذب کرده اند، در اقدام برای یک انتقال ویژه بودند که در این امر ناکام ماندند.

سامان قدوس، بازیکن ملی پوش ایرانی که فصل گذشته در لیگ انگلیس و تیم برنتفورد شاغل بود و اکنون در آستانه انتقال به مالمو سوئد قرار گرفته است، تنها یک گام با حضور در استقلال فاصله داشت اما رقم درخواستی بالای او مانع از این انتقال ویژه شد.

مدیران باشگاه استقلال بعد از اعلام نیاز کادرفنی خود، با این بازیکن تماس هایی داشته اند که با اعلام رقم برای قرارداد کاملا عقب نشینی کردند. یکی از نزدیکان باشگاه مدعی شده بعد از پیشنهاد به قدوس با اعلام رقم یک و نیم میلیون دلاری او روبرو شدند تا از این امر ناکام بمانند.

طی سالیان گذشته بارها زمزمه حضور رضا قوچان نژاد نیز در فوتبال ایران مطرح شده بود که این انتقال نیز در چند برهه بی نتیجه مانده بود و اکنون باید دید آیا سامان قدوس نیز که یکی از اهداف نقل و انتقالاتی و ویژه تیم های ایرانی محسوب می شود، از اروپا دل خواهد کند یا اکنون که در 29 سالگی قرار گرفته است همچنان تجربه فوتبال اروپا را ترجیح می دهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شرط سامان قدوس برای استقلالی شدن ، تصمیم گزینه مجذوب کننده نکونام برای فصل آینده معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط سامان قدوس برای استقلالی شدن ، تصمیم گزینه مجذوب کننده نکونام برای فصل آینده معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید