حدود 4500 خودرو عمومی در آذربایجان شرقی دوگانه سوز می شوند

به گزارش وبلاگ عکس، مدیر شرکت ملی پخش منطقه آذربایجان شرقی اعلام کرد که در طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی، حدود 4500 خودرو عمومی باری و مسافری در این استان گازسوز می شوند.

حدود 4500 خودرو عمومی در آذربایجان شرقی دوگانه سوز می شوند

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی، علی روح اللهی با بیان اهمیت اجرای طرح تبدیل رایگان سی ان جی خودروهای عمومی باری و مسافری در صرفه جویی مصرف بنزین، کاهش آلایندگی هوای کلان شهرها با استفاده از سوخت پاک و کمک به رشد و پویایی اقتصادی گفت: گازسوز کردن 4500 خودرو عمومی نشان از پیگیری و جدیت در اجرای این طرح در منطقه آذربایجان شرقی دارد.

وی با تأکید بر اینکه همه خودروهایی که ثبت نام کرده اند، به تدریج فرآیند تبدیل را سپری خواهند کرد، اضافه کرد: از کل خودروهای ثبت نام شده، مراحل تبدیل تعداد 1989 دستگاه خودرو عمومی باری و مسافری در کارگاه های مجاز و فعال منطقه به انجام رسیده و تعداد 2346 دستگاه خودرو نیز در نوبت تبدیل رایگان هستند.

مدیر منطقه آذربایجان شرقی تأکید کرد: مالکان خودروهای عمومی باری و مسافری در استان آذربایجان شرقی که تا به حال پیروز به ثبت نام و دریافت نوبت دوگانه سوز کردن رایگان خودرو خود نشده اند، می توانند با مراجعه به سایت https://gcr.niopdc.ir/login از مزایای این طرح بهره مند شوند.

روح الهی شرح داد: با سرمایه گذاری مناسب بخش خصوصی و شهرداری ها، از 343 جایگاه عرضه سوخت استان، تعداد 172 جایگاه سی ان جی عرضه می کنند که نشان از استقبال شهروندان این استان از سوخت پاک به عنوان جایگزینی مناسب برای سوخت های فسیلی است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "حدود 4500 خودرو عمومی در آذربایجان شرقی دوگانه سوز می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدود 4500 خودرو عمومی در آذربایجان شرقی دوگانه سوز می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید