ساپینتو: خیلی از اتفاقات علیه تیم ما رخ می دهد و باید متوقف گردد

به گزارش وبلاگ عکس، سرمربی تیم فوتبال استقلال مدعی است خیلی از اتفاقات علیه تیم او رخ می دهد.

ساپینتو: خیلی از اتفاقات علیه تیم ما رخ می دهد و باید متوقف گردد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عکس، ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از ملاقات مقابل نفت آبادان اظهار کرد: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم باید بگویم خیلی از اتفاقات علیه تیم ما رخ می دهد و باید متوقف گردد. بازی به بازی اشتباهات باورنکردنی برای ما اتفاق می افتد. اگر بر اساس واقعیت حرف بزنیم باید 10 امتیاز جلوتر از بقیه داشته باشیم. نمی دانم چه اتفاقی می افتد ولی به تیمم افتخار می کنم. ما مقابل مسائلی که نمی توانیم آنها را درک کنیم، می جنگیم. با این اتفاقات بزرگ علیه ما باور داریم که می توانیم قهرمان شویم.

سرمربی استقلال اضافه نمود: این اتفاقات مثل عوض کردن ورزشگاه بازی پیکان و پرسپولیس و اتفاقاتی که در بازی قبلی افتاد، رخ می دهد. مثل اینکه امروز گفتند این هست و فردا گفتند موضوع آنگونه نیست. اگر از من بپرسید قطعاً از چنین شرایطی خوشم نمی آید. موقعیت و سازمان دهی را در همین شرایط دوست دارم. فقط باید روی کار خودمان تمرکز کنیم و به سخت کار کردن خود ادامه بدهیم.

او درباره بازی فردای تیمش گفت: صنعت نفت تیم خیلی خوبی است و بازیکنانی دارد که از لحاظ انفرادی کیفیت بسیار خوبی دارند و از زمانی که سرمربی اش تغییر کرد نتایج و باور بهتری دارد. آنها شانس زیادی برای ماندن در لیگ برتر دارند. نه فقط صنعت نفت بلکه سایر تیم هایی که در پایین جدول هستند یکی از آنها مقابل سپاهان بازی دارد. اگر نفت مسجدسلیمان هم ببرد شانس زیادی برای بقا در لیگ برتر خواهد داشت.

ساپینتو ادامه داد: مس کرمان از این تیم ها بالاتر بود اما اکنون موقعیتش مقداری بدتر شده و تا آخر هم همین است. بعدها هم همین شرایط وجود دارد. دو تیم هستند که با تمام وجودشان بازی می نمایند یکی برای زنده ماندن و دیگری برای قهرمان شدن. امیدوارم داور بتواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و ما هم چیزی نداشته باشیم در انتها بازی در خصوص داوری صحبت کنیم.

او بعلاوه گفت: امیدوارم طرفداران ما بتوانند به ورزشگاه بیایند. طرفداران باید تا جایی که می توانند از استقلال حمایت نمایند زیرا یکی از سه فینالی است که ما پیش رو داریم. در 90 دقیقه به حمایت آنها احتیاج داریم و امیدوارم بتوانیم فردا بازی خوب و فوق العاده باکیفیتی داشته باشیم و در نهایت برنده شویم. تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد 3 امتیاز است نه چیز دیگری. الان کامل روی تیم تمرکز داریم.

ساپینتو در واکنش به اتفاقات اتفاق افتاده درباره برنامه ریزی مسابقات گفت: نمی خواهم بیشتر از این صحبت کنم، چون هر بار حرف زدم جریمه ام کردند. شاید در انتها فصل درباره موضوعات بسیاری صحبت کنم. از من سؤالی پرسیدید که اکنون ترجیح می دهم پاسخی ندهم.

این مربی پرتغالی راجع به حمایت های طرفداران استقلال از او پس از دربی خاطر نشان کرد: طرفداران ما خواب نیستند. آنها می دانند ما استحقاق شکست در دربی را نداشتیم. ما به این خاطر نباختیم که آنها بهتر بودند، ما باختیم چون تصمیماتی گرفته نشد که به ما یاری گردد. ما بازی را نباختیم و تصمیمات روی نتیجه بازی اثرگذار بود. اگر داور پنالتی را می گرفت و گل می زدیم بازی می توانست متفاوت گردد. طرفداران می دانند کادر فنی و همه هر روز کوشش می نمایند. ما مسائل بزرگ دیگری در طول فصل داشتیم و شرایط کار کردن و مالی سخت بود و هنوز مرتفع نشده است. امیدوارم در آینده همان شرایطی را داشته باشیم که بتوانیم در شرایط مساوی بجنگیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سؤال که در یکی دو هفته گذشته خیلی اوضاع روحی مناسبی ندارد، گفت: من طبیعی هستم و تمرکزم روی کارم هست. خیلی اتفاقات در اطراف می افتد و وقتی نمی گذارند شما برنده شوید کاری نمی توانم انجام دهم. من می خواهم لیگ و جام حذفی را ببرم. ما نمی توانیم مسرور باشیم وقتی آن واقعیت درباره نتایج وجود نداشته باشد. سال جاری اشتباهات بسیار زیادی بود و شاید می توانستیم بدون این اشتباهات زودتر قهرمان شویم. از این موضوعات مسرور نیستیم و سختی زیادی بابت اتفاقاتی که علیه ما وجود دارد، می کشیم. به تیمم افتخار می کنم و تا انتها لیگ می جنگیم.

سرمربی استقلال در خصوص نفرات محروم و مصدوم تیمش برای بازی فردا و اینکه آیا آرش رضاوند به ملاقات مقابل صنعت نفت می رسد، پاسخ داد: معمولاً قبل از بازی در خصوص اینکه چه بازیکنی بازی می نماید و چه کسی محروم یا مصدوم است صحبت نمی کنم زیرا این استراتژی ما است.

ساپینتو در خصوص غیبت تأثیرگذار کوین یامگا در ترکیب تیمش و اینکه بازیکنان جانشین انتظارات او را برآورده نموده اند، توضیح داد: بله، من به تیمم افتخار می کنم و باید بگویم صالح حردانی در شرایط خوبی واقع شده است. امیدواریم کوین (یامگا) ریکاوری کند و شاید در بازی آخر لیگ یا بازی های جام حذفی او را داشته باشیم. ما احتیاج داریم روال همیشگی را طی کنیم و به هفته انتهای برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به قرار نگرفتن نام ابوالفضل جلالی در فهرست 18 نفره تیمش در هفته های گذشته گفت: همه در تیم کوشش می نمایند. متأسفانه نمی توانم به همه بازیکنان بازی بدهم. شاید در بعضی از بازی ها محمدحسین مرادمند در فهرست نباشد، ولی هفته بعد بازی کند. متأسفانه همه را نمی توانم داخل زمین ببرم. بعضی مواقع این بازیکن را می برم و بعضی مواقع بازیکن دیگری. اگر برای جعفر سلمانی مسئله ای پیش بیاید اولین گزینه ابوالفضل جلالی است. من نمی توانم خیلی از بازیکنان دفاعی را در فهرست تیمم قرار دهم. بعضی مواقع باید دنبال راه چاره هایی برای خط جلوی تیم مان باشیم. این موضوع برای هر بازیکنی راحت نیست، ولی ما نیز مسئله ای با هیچ بازیکنی نداریم.

انتهای پیغام

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ساپینتو: خیلی از اتفاقات علیه تیم ما رخ می دهد و باید متوقف گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساپینتو: خیلی از اتفاقات علیه تیم ما رخ می دهد و باید متوقف گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید