شادی بعد از گلم هشدار به بعضی مسئولان بود

به گزارش وبلاگ عکس، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اطاعت از رهبری وظیفه همه ما است و این حرکت من هشدار به بعضی مسئولان بود.

شادی بعد از گلم هشدار به بعضی مسئولان بود

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عکس، مهدی ترابی پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس برابر پیکان گفت: بازی خوبی از خود ارائه دادیم و باز هم 3 امتیاز دیگر از آن خود کردیم. البته نقطه تاریک این بازی، نبود تماشاگران بود که اگر آنها در استادیوم حضور داشتند مطمئنا به گل های بیشتری هم دست پیدا می کردیم.

وی در مورد حرکتی که بعد از گل نشان داد گفت: همه باید بدانیم که اطاعت از رهبری وظیفه همه ما است. این حرکت من هشدار به بعضی مسئولان بود که بدانند همه باید از رهبر تبعیت کنیم. ایشان تنها راهگشای مسائل کشور است و همه ما باید گوش به فرمان رهبری باشیم.

ترابی در مورد قضاوت داور این دیدار هم گفت: به اعتقاد من داوری مشکل زیادی نداشت البته چند صحنه وجود داشت که فکر می کنم کارشناسان در مورد آن نظر بدهند، بهتر است.

وی گفت: به طرفداران قول می دهم بازی به بازی بهتر شویم و به بردهای بیشتری دست پیدا کنیم. پرسپولیس در کادر فنی تغییرات زیادی داشته و این مسئله رفته رفته در حال حل شدن است و مطمئنا شما پرسپولیس قوی تری را در هفته های آینده خواهید دید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شادی بعد از گلم هشدار به بعضی مسئولان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شادی بعد از گلم هشدار به بعضی مسئولان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید