عکس ، این میلیاردر ایرانی می خواهد پرسپولیس را بخرد ، برترین بازیکنان دنیا را برای پرسپولیس می آورم

به گزارش وبلاگ عکس، الکس هادی تقی، میلیاردر ایرانی-کانادایی، در یک مصاحبه تایید کرد که قصد خرید باشگاه پرسپولیس و به خدمت گرفتن برترین فوتبالیست های جهان در این باشگاه را دارد.

عکس ، این میلیاردر ایرانی می خواهد پرسپولیس را بخرد ، برترین بازیکنان دنیا را برای پرسپولیس می آورم

به گزارش وبلاگ عکس، بعد از مطرح شدن شایعاتی درباره اینکه یک میلیارد ایرانی-کانادایی قصد خرید باشگاه پرسپولیس را دارد، الکس هادی تقی در مصاحبه ای با یک رسانه یونانی این خبرها را تایید کرد و از برنامه بلندپروازانه اش برای پرسپولیس و فوتبال ایران پرده برداشت.

الکس هادی تقی ابرمیلیاردی ایرانی است که در کانادا سکونت دارد. او به عنوان یک فعال مالی بیشتر در حوزه املاک فعال است و در اروپا و بسیاری از نقاط جهان به فعالیت های مالی مشغول است.

بعد از مطرح شدن گزارش ها درباره تمایل هادی تقی به خرید باشگاه پرسپولیس، سایت یونانی sdna بیان کرد این میلیاردر ایرانی-کانادایی میخواهد یک باشگاه در سوپرلیگ فوتبال یونان هم خریداری کند. این رسانه یونانی به این مناسبت با او مصاحبه کرد.

الکس هادی تقی در این مصاحبه قصدش برای خرید یک باشگاه فوتبال در یونان را تایید کرد. او در ادامه به شایعه تلاشش برای خرید باشگاه پرسپولیس هم پرداخت و به صراحت تایید کرد که نه تنها چنین قصدی دارد بلکه در حال اجرا صحبت هایی جدی با مدیر باشگاه و هیئت مدیره برای آنالیز امکان پذیری چنین برنامه ای است.

میلیاردر ایرانی-کانادایی در ادامه از رؤیایش برای خرید پرسپولیس پرده برداشت و گفت میخواهد در صورت به دست آوردن مالکیت پرسپولیس بازیکنانی در کلاس جهانی را به خدمت بگیرد (چیزی شبیه به برنامه باشگاه های عربستانی در تابستان سال جاری برای جذب بازیکنان بزرگ از اروپا).

او بعلاوه گفت که تنها به خرید ستاره های بزرگ برای تیم اول پرسپولیس اکتفا نمی نماید و میخواهد در حوزه فوتبال پایه هم سرمایه گذاری کلانی انجام بدهد. او می گوید آموزشگاه های پرسپولیس را با برترین مربیان جهان در همه شهرهای بزرگ ایران دایر خواهد نمود. هادی تقی می گوید رؤیای او در صورت محقق شدن به سود فوتبال ایران است و نامش را در تاریخ کشور ماندگار خواهد نمود.

گفت وگوی الکس هادی تقی با سایت یونانی sdna:

آیا تایید می کنید که تماس هایی برای خرید یکی از باشگاه های بزرگ ایران، به طور تعیین پرسپولیس، داشته اید و قصد خرید این باشگاه را دارید؟

من مذاکراتی جدی درباره احتمال مشارکت در پرسپولیس با رئیس این باشگاه و هیئت مدیره داشته ام. به طور تعیین من علاقه دارم که پرسپولیس را خریداری کنم. باشگاهی که بیش از 50 میلیون نفر در ایران دوستش دارند و عاشقش هستند. تیمی مهم با تاریخی بزرگ.

این جاه طلبی و رؤیای من است. درحالی که در حال برداشتن این قدم شجاعانه هستیم هدفم این است که با یوفا در تماس باشم تا تحریم ها در این راه مسئله ای ایجاد نکند. شاید یکی از شرکت های من در اروپا مالک تیم بشود.

اما می خواهم این اطمینان را بدهم که هدف من به هیچ وجه کسب سود از باشگاه پرسپولیس نیست. این هرگز هدف من نبوده و هیچوقت هم نخواهد بود. منظره و امید من این است که تیمی بسازم که چه در درون زمین و چه بیرون از زمین برترین باشد.

برنامه شما برای باشگاه پرسپولیس چیست؟

ایران کشوری است غنی با جمعیتی جوان و سرزنده. این جوانان اصل و اساس رؤیای من هستند. برنامه ام این است که آموزشگاه های فوتبال پرسپولیس را در خیلی از شهرهای بزرگ ایران دایر کنم، با هدف حضور 5هزار کودک و نوجوان در آموزشگاه ها و تیم های پایه باشگاه.

هدف من این است که برترین مربیان جهان را از اروپا و دیگر قاره ها به پرسپولیس بیاورم تا راهنمایی این آموزشگاه ها را به دست بگیرند و جوان ها را برای تبدیل شدن به ستاره های آینده بسازند. این برنامه به نظرم آینده نه تنها پرسپولیس بلکه تیم ملی فوتبال ایران را تضمین می نماید. پرسپولیس و تیم ملی در آینده سال های سال افتخارات زیادی به دست خواهند آورد.

هیچ دلیلی نمی بینم که پرسپولیس نتواند فوتبالیست هایی در کلاس جهانی داشته باشد. رؤیای من و هدفم این است که به عامل تغییری بزرگ در فوتبال ایران تبدیل بشوم و طلیعه دار یک میراث ماندگار در ورزش کشور باشم. از این گذشته می دانم که اگر بتوانم این رؤیا را به واقعیت تبدیل کنم نامم در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد. این ایده برایم بیش از هر سود مالی ای اهمیت دارد. فرصتی برای تاریخ سازی و به جا گذاشتن میراثی ماندگار از هر سود و سرمایه ای باارزش تر است.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، این میلیاردر ایرانی می خواهد پرسپولیس را بخرد ، برترین بازیکنان دنیا را برای پرسپولیس می آورم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، این میلیاردر ایرانی می خواهد پرسپولیس را بخرد ، برترین بازیکنان دنیا را برای پرسپولیس می آورم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید