لیگ برتر فوتبال، رجحان سپاهان و انتها هفته پُرحاشیه پدیده با شکست، شاگردان منصوریان بی خیال باخت نمی شوند

به گزارش وبلاگ عکس، تیم سپاهان اصفهان مقابل طرفدار پیروز شد تا آمار صددرصد پیروزی خود را در لیگ بیست ویکم ادامه دهد. پدیده و صنعت نفت آبادان هم شکست خوردند.

لیگ برتر فوتبال، رجحان سپاهان و انتها هفته پُرحاشیه پدیده با شکست، شاگردان منصوریان بی خیال باخت نمی شوند

به گزارش وبلاگ عکس، سه ملاقات از هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، از ساعت 18 امروز (شنبه) شروع شد که نتایج پایانی این بازی ها به توضیح زیر است:

پدیده مشهد صفر - نفت مسجدسلیمان یک

گل: عماد میرجوان (80)

اخطار: امیرحسین جعفری از پدیده و مسلم مجدمی از نفت

سپاهان یک - طرفدار صفر

گل: دانیال اسماعیلی فر (84)

اخطار: سجاد شهباززاده از سپاهان و پیمان میری از طرفدار

صنعت نفت آبادان صفر - فجر سپاسی شیراز 2

گل ها: محمد کاظمی (20) و عرفان معصومی (81)

اخطار: فرزاد جعفری و طالب ریکانی از صنعت نفت و علی نبی زاده و محمد زینالی از فجر

فجر سپاسی پس از هفت سال دوری از لیگ برتر، در هفته سوم لیگ بیست ویکم توانست طعم پیروزی در این مسابقات را بچشد. شاگردان علیرضا منصوریان در صنعت نفت هم سومین شکست متوالی را متحمل شدند و پایین تر از فولاد، به قعر جدول رسیدند.

پدیده هم که هفته پُرحاشیه ای با حضور همزمان اکبر میثاقیان و رضا مهاجری تجربه می کرد، مقابل نفت مسجدسلیمان تسلیم شد تا میثاقیان با شکست به لیگ برتر بازگردد. طرفدار هم که هر دو ملاقات قبلی خود را با شکست پشت سر گذاشته بود، نتوانست جلوی طلایی پوشان را بگیرد و مانع سومین پیروزی متوالی سپاهان گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، رجحان سپاهان و انتها هفته پُرحاشیه پدیده با شکست، شاگردان منصوریان بی خیال باخت نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، رجحان سپاهان و انتها هفته پُرحاشیه پدیده با شکست، شاگردان منصوریان بی خیال باخت نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید