نماینده ایران قهرمان تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه شد

به گزارش وبلاگ عکس، خبرنگاران: تیم والیبال ساحلی ایران یک با شکست نیوزلند عنوان قهرمانی دومین تور آسیا و اقیانوسیه در تایلند را به دست آورد.

نماینده ایران قهرمان تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه شد

به گزارش وبلاگ عکس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار نهایی نهایی دومین تور آسیا - اقیانوسیهدر شهر سانخولای تایلند برگزار گردید و یکی از نمایندگان ایران با شکست حریفش به مقام قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

تیم والیبال ساحلی هیئت والیبال هرمزگان (ایران یک) متشکل از بهمن سالمی و رحمان رئوفی در این بازی 2 بر صفر نیوزلند را شکست داد و قهرمان این رقابت ها شد.

این تیم در مراحل مختلف این بازی 7 پیروزی متوالی برابر تیم های هند یک، ژاپن یک، فیلیپین، نیوزلند، استرالیا، قزاقستان یک و نیوزلند یک به دست آورد تا با اقتدار در میان قدرتمند ترین تیم های ساحلی قاره آسیا و اقیانوسیه قهرمان این رقابت ها گردد.

تیم والیبال ساحلی شهرداری ارومیه (ایران 2) که با ترکیب آق محمد سلاق و پرویز فرخی در این رقابت ها شرکت نموده بود با کسب عنوان هفتمی به کار خود در این رقابت ها انتها داد.

این تیم نیز در دور مقدماتی و مرحله یک هشتم نهایی پیروز به شکست تیم های اندونزی یک، نیوزلند 2، هند و اندونزی 2 شد اما در 2 بازی دیگر مغلوب قزاقستان یک و استرالیا شد تا به عنوان هفتمی این رقابت ها اکتفا کند.

ساحلی بازان ایران با راهنمایی رضا نائینی سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی در این مسابقات شرکت نموده اند و رده بندی آنها در این مسابقات امتیاز ویژه ای در رنکینگ مسابقات قهرمانی آسیا (خرداد ماه 93 در چین) و بازی های آسیا کره جنوبی دارد.

نماینده های والیبال ساحلی ایران در نخستین تور آسیا و اقیانوسیه تایلند عناوین چهارم و پنجم را به دست آورده بودند.

منبع: تسنیم

به "نماینده ایران قهرمان تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ایران قهرمان تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید