کاوه: از طرف فدراسیون و کادرفنی می گویم که عدالت برای انتخاب تیم المپیک رعایت خواهد شد، همه باید امید داشته باشند

به گزارش وبلاگ عکس، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: از طرف کادرفنی و فدراسیون می گویم که نگاه ما به همه کشتی گیران یکسان است و عدالت برای انتخاب تیم کشتی المپیک رعایت می گردد.

کاوه: از طرف فدراسیون و کادرفنی می گویم که عدالت برای انتخاب تیم المپیک رعایت خواهد شد، همه باید امید داشته باشند

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عکس در مورد عملکرد آزادکاران در مسابقات ایتالیا گفت: یک چیزی که خیلی خوب به نظر می رسید، انرژی مثبتی بود که از این رقابت ها به کشتی وارد شد. از بهنام احسانپور تا امیرحسین زارع، بچه ها خوب بودند و ما باید قبول کنیم که حس رقابت بین کشتی گیران مان خیلی زیاد شده است. اگر بتوانیم این رقابت را در بین بچه ها حفظ کنیم کشتی ما نتیجه می گیرد. این رقابت ها این نوید را داد که هر کسی بهتر کشتی بگیرد، شانس بیشتری برای رسیدن به دوبنده تیم ملی دارد و این باعث حرکت رو به جلوی کشتی ما می گردد.

وی در مورد شکست اسنایدر و بلال ماخوف از سوی کشتی گیران کشورمان تاکید نمود: محمدحسین محمدیان می داند که در داخل کشور چند رقیب خوب دارد و برای اینکه نشان دهد آمادگی خوبی دارد، در این جام بهترین کشتی ها را مقابل رقبایش می گیرد. زارع هم به همین شکل. رقابت داخلی باعث می گردد آنها هر جا فرصت جنگیدن دارند، خصوصا در میدان برون مرزی، بهترین عملکرد را از خود نشان دهند. اینها نوید روزهای خوبی را به کشتی ما می دهد. در اوزان پایین هم بهنام احسانپور و یونس امامی به وزن جدید رفته اند، مطمئن باشید که بلافاصله بعد از بازگشت تیم، برنامه های ما شروع می گردد و همه در کنار هم کار و کوشش می کنیم و نمی خواهم بگویم فقط به المپیک، بلکه فقط به اهداف مان فکر می کنیم. این خیلی خوب است که بچه ها امید داشته باشند که هر کسی بهتر از رقبای داخلی اش هست، صاحب دوبنده تیم ملی خواهد شد.

کاوه اضافه کرد: علیرضا کریمی هم دوره درمانش را طی می نماید. روحیه اش خوب است. گلیج و شعبانی هم هستند و همه کوشش می نمایند. یا در سنگین وزن امیرحسین زارع از فرصت هایش خوب استفاده می نماید و ما در کنار این جوان خوب، پرویز هادی باسابقه و مدال دار را داریم. یدالله محبی و امین طاهری هم خوب هستند و ما به رقابت همه بچه ها خوشبین هستیم. باز هم تاکید می کنم اگر در هر وزن 3-4 کشتی گیر درجه یک داشته باشیم و مطمئن باشیم کشتی گیران درجه دو هم می توانند نفرات اول را تهدید نمایند، انتخاب سخت می گردد و امیدواری به کسب مدال بیشتر.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در مورد برنامه های پیش روی تیم ملی گفت: بعد از بازگشت تیم از ایتالیا، گزارش فنی ازسوی کادرفنی ارائه خواهد شد و با تجزیه و تحلیل این رقابت ها و جام تختی، تیم اعزامی به قهرمانی آسیا و کسب سهمیه تعیین خواهد شد. از طرف کادرفنی و فدراسیون می گویم که نگاه ما به همه کشتی گیران یکسان است، ممکن است برنامه ها برای کشتی گیران فرق بکند اما درنهایت مطمئن باشید که عدالت برای انتخاب تیم المپیک رعایت خواهد شد و همه کشتی گیران باید امید داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاوه: از طرف فدراسیون و کادرفنی می گویم که عدالت برای انتخاب تیم المپیک رعایت خواهد شد، همه باید امید داشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: از طرف فدراسیون و کادرفنی می گویم که عدالت برای انتخاب تیم المپیک رعایت خواهد شد، همه باید امید داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید