گوشی هوشمندZTE با دوربین سلفی دوگانه در راه است

به گزارش وبلاگ عکس، برند ZTE یک درخواست اختراع را ثبت کرده است که نشان می دهد این برند به دنبال تولید گوشی هوشمند با دوربین سلفی دوگانه است. این گوشی هوشمند طراحی منحصر به فردی خواهد داشت.

گوشی هوشمندZTE با دوربین سلفی دوگانه در راه است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طی ماه گذشته ZTE یک حق ثبت اختراع را برای یک گوشی هوشمند با دوربین های دوگانه ثبت کرده بود و این دومین باری است که چنین مجوزی را ثبت می کند و این بار گوشی با دوربین سلفی دوگانه دارای طراحی کشویی است.

اگرچه طراحی این گوشی هنوز به طور واضح معین نشده است، اما طراحی کشویی می تواند در روشن و خاموش شدن گوشی نقش ایفا کند. افزون بر این این طراحی می تواند در کنترل بلندگوها نیز نقش داشته باشد. در پشت گوشی، یک دوربین دوگانه نصب شده است که عمودی و در گوشه سمت چپ بالایی قرار گرفته است و فلش درست زیر آن قرار گرفته است. یک اسکنر اثر انگشت بیضی شکل نیز در پایین بخش مرکزی گوشی وجود دارد.

افزون بر ویژگی های ذکر شده این گوشی هوشمند و جدید ZTE با طراحی کشویی و دوربین های دوگانه خود، دارای دکمه افزایش و کاهش صدا و کلید پاور در سمت راست و شکاف سیم کارت در سمت چپ است. در بخش بالایی این گوشی جک هدفون، با پورت USB-C قرار گرفته است و میکروفون اصلی در بخش پایینی قرار گرفته است.

باید دید شرکت چینی ZTE چه زمانی این ایده را به واقعیت تبدیل می کند.

منبع: انتخاب

به "گوشی هوشمندZTE با دوربین سلفی دوگانه در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی هوشمندZTE با دوربین سلفی دوگانه در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید