2 انتخاب نهایی تاج برای تیم ملی ایران ، دلار برسد قرارداد سرمربی خارجی بسته می گردد

به گزارش وبلاگ عکس، رئیس فدراسیون فوتبال پیش از این قول داده بود تا تاریخ بیستم اسفند ماه نام سرمربی تیم ملی ایران را اعلام کند.

2 انتخاب نهایی تاج برای تیم ملی ایران ، دلار برسد قرارداد سرمربی خارجی بسته می گردد

محمد زارعی-بیش از سه ماه است که مسابقات جام جهانی 2022 قطر به سرانجام رسیده و کارلوس کی روش هم با جدایی از تیم ملی کارش را به عنوان سرمربی تیم ملی قطر شروع نموده است. اما فدراسیون فوتبال هنوز سرمربی تیم ملی را انتخاب ننموده است. البته بعداز کش و قوس های فراوان و مطرح شدن گزینه های فراوان داخلی و خارجی و حتی گرفتن برنامه از بعضی مربیان، در نهایت مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال هفته قبل به ملاقات مخبر معاون اول رییس جمهور رفت.

هدف اصلی تاج در این ملاقات، گرفتن قول تامین مالی برای استخدام مربی خارجی است. مهدی تاج که تجربه تلخ قرارداد با ویلموتس را دارد در ابتدا در پی این است که منابع مالی قرارداد و حقوق آن از هم اکنون تضمین شده باشد تا بار دیگر قضیه شکایت و غرامت ویلومتس تکرار نشود.

در همین زمینه او به یاری های مالی دولت احتیاج دارد. تاج که در آخرین مصاحبه خود تاکید نموده بود تا قبل از بیست اسفندماه مربی تیم ملی معرفی خواهد شد طی روزهای آینده اگر بتواند تضمین دولت برای پرداخت مطالبات مربی خارجی بگیرد با سانچز مربی سابق قطر قرارداد امضا خواهد نمود در غیر اینصورت امیرقلعه نویی مربی تیم ملی خواهد شد.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی می افتد و در نهایت مهدی تاج کدام گزینه را برای راهنمایی تیم ملی انتخاب خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "2 انتخاب نهایی تاج برای تیم ملی ایران ، دلار برسد قرارداد سرمربی خارجی بسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 انتخاب نهایی تاج برای تیم ملی ایران ، دلار برسد قرارداد سرمربی خارجی بسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید