اخراج مجری مشهور از تلویزیون اپل

به گزارش وبلاگ عکس، دیجیاتو نوشت: ظاهراً اپل درخواست داشته است که استوارت با آن ها درباره موضوعاتی همسو باشد، اما مجری آمریکایی مایل به پذیرش این شرایط نبوده است.

اخراج مجری مشهور از تلویزیون اپل

در چند روز گذشته اخبار سرانجام حضور جان استوارت، مجری شناخته شده آمریکایی در برنامه تلویزیونی The Problem With Jon Stewart از اپل تی وی سروصدای زیادی به راه انداخته است. حالا در گزارش نوی گفته شده که اپل ظاهراً با توجه به مسائلی ازجمله چین و هوش مصنوعی، استوارت را اخراج نموده است.

نگرانی اپل از بابت صحبت درباره هوش مصنوعی و چین

نیویورک تایمز در گزارش خود شرح می دهد که موضوعات مختلفی می تواند باعث سرانجام همکاری اپل و استوارت شده باشد. به گفته این نشریه، ظاهراً صحبت های او در خصوص چین و هوش مصنوعی باعث نگرانی مدیران غول کوپرتینویی شده است. هرچند به طور دقیق تعیین نیست که استوارت درباره این دو موضوع چه اظهارنظری داشته است، اما می توان حدس زد که این حرف ها احتمالاً جنبه انتقادی داشته اند.

  • پنگوئن غول پیکر 160 کیلویی با 2 متر قد/ عکس

  • تانک هایی که مسیر جنگ را تغییر دادند!/ عکس

هالیوود ریپورتر نیز در گزارش خود شرح می دهد که اپل اصرار داشته است تا هر دو طرف در خصوص موضوعات خاصی از برنامه همسو باشند. بااین حال، مجری سابق برنامه آمریکایی The Daily Show این شرایط را نپذیرفته است.

چین از مدت ها قبل یکی از موضوعات داغ برنامه های تلویزیونی آمریکایی بوده و اگر این گزارش صحت داشته باشد، می توان گفت که مدل های هوش مصنوعی نیز ظاهراً به موضوع تقریباً بحث برانگیزی تبدیل شده است. بعلاوه تا به امروز گزارش هایی درباره برنامه های اپل درزمینه هوش مصنوعی منتشر شده است و می دانیم که غول سازنده آیفون درحال کار روی چت بات خود برای رقابت با ChatGPT است.

در طول چند سال گذشته، حضور جان استوارت برای میزبانی یک برنامه گفت وگوی سیاسی نو، یکی از بزرگ ترین دستاوردهای سرویس اپل تی وی پلاس بوده است. برنامه The Problem With Jon Stewart اولین بار در سال 2021 به نمایش عایدی.

استوارت که ظاهراً ترجیح می داد کنترل کاملی بر محتوای برنامه خود داشته باشد، اکنون کنار گذشته شده است و فیلمبرداری سومین فصل The Problem With Jon Stewart که قرار بود از هفته های آینده شروع گردد، حالا با کنار رفتن استوارت متوقف شده است.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "اخراج مجری مشهور از تلویزیون اپل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج مجری مشهور از تلویزیون اپل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید