ارائه خدمات گردشگری و جذب سرمایه گذاران در سال 1400

به گزارش وبلاگ عکس، منطقه یک آماده توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذاران در این حوزه و برقراری ارتباط با شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در راستای ارائه خدمات مطلوبتر گردشگری به شهروندان در سال 1400 است.

ارائه خدمات گردشگری و جذب سرمایه گذاران در سال 1400

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سید عباس سجادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک در نشست هم اندیشی اقتصادی با موضوع هم افزایی هایی سازمانی با هدف توسعه گردشگری که در مرکز کارآفرینی شهری حوزه گردشگری منطقه یک برگزار گشت با بیان مطلب فوق گفت: توسعه گردشگری نیازمند آماده سازی زیرساخت های گردشگری در شهرداری تهران است و امیدواریم تا خاتمه مدیریت شهری کنونی بتوانیم موضوعاتی را در این بخش پایه گذاری کنیم.

او گفت: منطقه یک دارای چند موزه بسیار مهم مانند موزه سینما، موسیقی و مناطق و مراکز گردشگری بسیاری مانند خانه موزه دکتر حسابی است که مورد کم توجهی قرار گرفته اند.

سجادی اضافه نمود: باید از این فضاهای گردشگری به درستی استفاده کنیم و با برنامه ریزی آنها را به دیگران معرفی کنیم.

او با بیان رویکرد جدید منطقه از بخش مسکن به گردشگری گفت: در دوره جدید مدیریت شهری با افتتاح مرکز کارآفرینی شهری در بوستان جمشیدیه همچنین مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند در موزه پروفسور حسابی، قدم هایی در راستای پیوند دانشگاه، صنعت و مدیریت برداشته شده است که بر آن هستیم این گونه اقدامات را تقویت کنیم.

معاون شهردار منطقه یک اضافه نمود: امسال در بخش های مختلف با همت همکاران شاهد تغییری محسوس در جایگاه ها بین مناطق بودیم و حتی در حوزه فرهنگی رتبه نخست را کسب کردیم و در حوزه خدمات اجتماعی اتفاق خوبی رخ داد و ما با تقویت زیرساخت هایی نظیر مجموعه بهاران و فراموز می توانیم رتبه بندی های خاص را در آینده کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "ارائه خدمات گردشگری و جذب سرمایه گذاران در سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات گردشگری و جذب سرمایه گذاران در سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید