این جا زادگاه عجیب ترین و قدرتمندترین ماشین های دنیاست!، عکس

به گزارش وبلاگ عکس، لامبورگینی،محبوب ماشین بازها در سنت آگاتای ایتالیا زاده شد. خودروسازی که بسیاری از افراد با آن عاشق دنیای ماشین ها شدند.

این جا زادگاه عجیب ترین و قدرتمندترین ماشین های دنیاست!، عکس

امیرمسعود عابدینی: در این مقاله قصد داریم کارخانه سنت آگاتای لامبورگینی را در این 60 سال بررسی کنیم. در سال 1963 فروچیو لامبورگینی، خودروسازی لامبورگینی را تأسیس کرد و یک کارخانه نو در SantAgata Bolognese ساخت.

در ماه اکتبر، زمانی که لامبورگینی اولین خودروی خود، نمونه اولیه 350 GTV را معرفی کرد، ساختار اصلی کارخانه از قبل تکمیل شده بود.در طول 60 سال گذشته، دفتر مرکزی لامبورگینی بر اساس نیازهای تولید، محیطی و تکنولوژیکی دستخوش ارتقا، توسعه و پیکربندی مجدد شده است.

میزان تولید از 67 دستگاه لامبورگینی در سال 1965 به 425 دستگاه در سال 1971 رسید و در نهایت به 450 دستگاه در سال رسید.تمرکز لامبورگینی در این دوره بر خودروهایی مثل میورا، اسپادا GT چهار نفره و کانتاش بود.در واقع این دوره یکی از طلایی ترین دوران خودروسازی لامبورگینی است.

در دهه 1980، میزان تولید به 470 خودرو و 300 موتور دریایی رسید.در سال 1974 فروچیو لامبورگینی شرکت را فروخت.

شرکت کرایسلر آن را در سال 1987 تصاحب کرد، و پیش از فروش شرکت به کنسرسیومی مالزیایی در سال 1994، خودروی دیابلو را تحت سرپرستی خود قرار داد.سپس در سال 1998، فولکس واگن آن را خریداری کرد که منجر به دوره نوسازی و رشد شد.

این شرکت، لامبورگینی سنترو استایل را پنج سال بعد در چهلمین سالگرد خود افتتاح کرد و از آن برای نمایش خودروهای کلاسیک لامبورگینی استفاده کرد.لامبورگینی تا آن زمان 624 کارمند داشت و بیش از 1300 خودرو در سال تولید می کرد.در سال 2008 کارخانه دوباره توسعه یافت و شامل یک بخش تکمیل مدرن و مرکز تدارکات شد.

پس از این توسعه ها، امکانات اضافی برای توسعه بدنه فیبر کربنی نو اونتادور در داخل، با راه اندازی مرکز تولید کربن لامبورگینی به وجود آمد.

تا سال 2012، تولید لامبورگینی به بیش از 2000 خودرو در سال رسید و تولید آن تا سال 2020 چهار برابر شد. بخش بزرگی از افزایش تولید مربوط به لامبورگینی اوروس است.این مدل که در سال 2018 معرفی گشت، به سرعت به محبوب ترین مدل این شرکت تبدیل شد. فضای کارخانه برای تطبیق با تغییرات و مدل های نو، بیش از 13 برابر کارخانه اصلی در سال 1963 توسعه یافت.

در سال 1993 فروچیو لامبورگینی درگذشت، اما هنوز هم شرکتی که تاسیس کرده بود، با قدرت به راه خود ادامه می دهد. امروزه دفتر مرکزی در منطقه SantAgata Bolognese به جای مانده است.

امروزه لامبورگینی یک شرکت معتبر جهانی با بیش از 2000 کارمند است که بیش از 9000 خودرو در سال تولید می کند.طبق آخرین آمار بدست آمده،لامبورگینی امسال پرسودترین سال تاریخ 60 اش را تجربه کرده است. 614 میلیون یورو سود خالص با فروش 9233 دستگاه خودرو در سال به علاوه 2 میلیارد و 380 میلیون یورو دارایی.

با مدیریت استفان وینکلمن و تغییراتی که قرار است در تولید محصولات رخ دهد، احتمال سودآوری بیشتر در سال های آینده وجود دارد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "این جا زادگاه عجیب ترین و قدرتمندترین ماشین های دنیاست!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این جا زادگاه عجیب ترین و قدرتمندترین ماشین های دنیاست!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید