جوکوویچ در میان اعتراض تماشاگران اپن آمریکا را ترک کرد

به گزارش وبلاگ عکس، انصراف مرد شماره یک جهان از ادامه بازی با استن واورینکا در دور چهارم تنیس اپن آمریکا موجب خشم تماشاگران شد.

جوکوویچ در میان اعتراض تماشاگران اپن آمریکا را ترک کرد

به گزارش وبلاگ عکس، بازی های دور چهارم تنیس اپن آمریکا بامداد امروز (دوشنبه) پیگیری شد که در مهم ترین رقابت نواک جوکوویچ برابر استن واورینکا قرار گرفت.

مرد شماره یک جهان در ست نخست 6 بر 4 مغلوب حریف سوییسی اش شد و در ادامه 7 بر 5 باخت. در حالی که بازی در ست سوم با نتیجه 2 بر یک به نفع واورینکا در جریان بود جوکوویچ تصمیم گرفت از ادامه بازی انصراف دهد. این موضوع موجب خشم هواداران شد و مرد شماره یک جهان در حالی زمین را ترک که سه بار توسط تماشاگران هو شد.

جوکوویچ در شروع تنیس اپن آمریکا آسیب دیدگی داشت و در دور دوم این موضوع آشکار شد با این حال به رقابت خود ادامه داد. تنیسور صربستانی در دور سوم برابر کودلا با کنایه یکی از تماشاگران آمریکایی روبه رو شد که از او پرسید نمی خواهی انصراف دهی؟ این سوال باعث عصبانیت جوکوویچ شد. او با تمام توانش برابر حریف آمریکایی اش بازی کرد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. با این حال به نظر می رسید توان رقابت با یک تنیسور قدرتمند را ندارد و صبح امروز مسابقات را ترک کرد.

پیش از این دیدار مدودف برابر کوپفر قرار گرفت و 3 بر یک پیروز شد. مرد شماره پنج جهان در ست نخست 6 بر 3 باخت اما در ادامه توانست جبران کند و ست های بعدی را با نتایج 6 بر 3، 6 بر 2 و 7 بر 6 به نفع خود انتها دهد.

در بخش بانوان الینا اسویتولینا به مصاف مدیسون کیز رفت و 2 بر صفر پیروز شد. بانوی شماره پنج جهان در ست اول 7 بر 5 حریف آمریکایی اش را شکست داد و در ست بعد 6 بر 4 پیروز شد.

بازی های دور چهارم امشب و بامداد فردا (سه شنبه) پیگیری می شود که در مهم ترین تقابل رافائل نادال برابر مارین چیلیچ قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جوکوویچ در میان اعتراض تماشاگران اپن آمریکا را ترک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوکوویچ در میان اعتراض تماشاگران اپن آمریکا را ترک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید