حقوق معلمان به صورت کامل واریز می گردد

به گزارش وبلاگ عکس، نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه مجلس گفت: خبر های بازگرداندن مبلغ واریزی برای معلمان به هیچ وجه صحت ندارد.

حقوق معلمان به صورت کامل واریز می گردد

محمدرضا صباغیان، نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه مجلس از طرح رتبه بندی معلمان به عنوان یکی از اقدامات خوب مجلس یاد کرد و گفت: این طرح برای جبران بخشی از حقوق معلمان انجام گرفته و به این منظور مبلغی علی الحساب واریز شده است.

او اضافه نمود: خبر های بازگشت این مبلغ به هیچ وجه صحت ندارد و حقوق کامل آنان نیز در آینده پرداخت می گردد.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه مجلس با اشاره به مشمول نبودن 11 گروه در طرح رتبه بندی معلمان توضیح داد: با پیگیری های اجرا شده، پنج گروه دیگر نظیر معلمان امین شامل این طرح شدند.

او ادامه داد: طرح مرتبط با آموزش یار معلم نیز حل شده و حقوق آنان از این ماه پرداخت می گردد، اما طرح برای استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم در مرحله بعدی اجرا می گردد.

صباغیان از تامین اعتبار و کار های اجرایی و اداری به عنوان مسائل پیش روی این طرح یاد کرد و گفت: مشکل خاصی در اجرای این طرح وجود ندارد، اما به علت نو بودن آن به ارزیابی هایی احتیاج است.

او بر لزوم ارتقای جایگاه و حقوق معلمان تأکید کرد و گفت: تاخیر در اجرای این طرح ناشی از آیین نامه و دستورالعمل و تامین اعتبار است که امیدواریم به زودی حل شده و بخش کوچکی از حقوق معلمان تامین گردد.

وبلاگ عکس یزد یزد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "حقوق معلمان به صورت کامل واریز می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق معلمان به صورت کامل واریز می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید