خرید یحیی؛عجیب ترین بازیکن لیگ برتر با اختلاف! ، بازیکنی با ماجراهای کمدی در ایران

به گزارش وبلاگ عکس، شرزود تمیروف با اختلاف بسیار زیاد، عجیب ترین بازیکن رقابت های لیگ برتر است.

خرید یحیی؛عجیب ترین بازیکن لیگ برتر با اختلاف! ، بازیکنی با ماجراهای کمدی در ایران

به گزارش وبلاگ عکس آنلاین، مهاجمی که بعد از 19 هفته بالاخره نخستین گلش را برای پیکان زد و تا ساعت ها بعد از خاتمه مسابقه هم مشغول جشن گرفتن این گل بود! او در لباس پرسپولیس نیز تنها یک گل لیگ فزونی به ثمر رسانده بود و حالا همین تجربه را برای پیکان تکرار کرد تا میانگین فوق العاده یک گل زده در هر فصل را در فوتبال ایران از دست ندهد. تمیروف در همین فصل، ماجراهای عجیب زیادی داشته است.

وقتی از تمیروف صحبت می کنیم، از بازیکنی حرف می زنیم که عادت دارد مدام از وسط زمین شوت بزند. انگار او خواب دیده که روزی پیروز به گلزنی از میانه زمین خواهد شد و به همین دلیل، اصرار دارد چنین کاری را مدام تکرار کند. اتفاق عجیب دیگری که برای او در پیکان اتفاق افتاده، ناراحت شدن از تعویض است. او چندبار از تعویض شدن خشمگین شده و مستقیما نیز به رختکن رفته است. تمیروف همین چند هفته قبل یک دعوای عجیب نیز با هم تیمی ها بر سر زدن ضربه پنالتی داشت. او می خواست به هر قیمتی این ضربه را بزند اما بازیکنان پیکان از وحشت کوبیده شدن توپ به آسمان، ضربه را به ثابت ایمانی سپردند و یک ضربه روحی بزرگ به این بازیکن زدند.

مجتبی حسینی معتقد است که تمیروف شخصیت عجیب و ویژه ای دارد و نباید مدام مورد انتقاد قرار بگیرد. آمار او به عنوان یک مهاجم در فوتبال ایران اما به هیچ وجه قابل دفاع به نظر نمی رسد. برخلاف سرور جپاروف که نابغه ای در فوتبال ازبکستان بود و در فوتبال ایران نیز خوش درخشید، بازیکنان ازبکستانی دیگر در فوتبال ایران پیروز نبودند. استقلال با این امید به سراغ آمانوف رفت که صاحب هافبکی با ویژگی های فانتزی گردد اما از زمان ورود ساپینتو این بازیکن دیگر جایگاهی در استقلال نداشت. او در همه هفته های نیم فصل اول لیگ برتر بیست ودوم روی نیمکت یا روی سکو نشست و با این حال حاضر به ترک استقلال نبود.

پرسپولیسی ها نیز با خرید تمیروف، در پی پر کردن خلأ هجومی شان بودند اما این خرید فاجعه بار از آب عایدی و شرزود نیز در شرایطی تیم را ترک کرد که فقط یک گل برای قرمزها زده بود. انتظار می رفت دوران حضور این بازیکن در فوتبال ایران خیلی زود به خاتمه برسد اما باشگاه پیکان او را جذب کرد و این بازیکن را در خط حمله اش قرار داد. فوتبالیستی که تا اینجای فصل بیشتر از ماجراهای فوتبالی داستان های کمدی داشته است. بازیکنی که با رکورد خیره کننده تنها یک گل در هر فصل همچنان به بازی در لیگ برتر ادامه می دهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "خرید یحیی؛عجیب ترین بازیکن لیگ برتر با اختلاف! ، بازیکنی با ماجراهای کمدی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید یحیی؛عجیب ترین بازیکن لیگ برتر با اختلاف! ، بازیکنی با ماجراهای کمدی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید