استرس در اردوی پرسپولیس، کرونایی های سرخ ها بیشتر می شوند؟

به گزارش وبلاگ عکس، ابتلای سعید آقایی به ویروس کرونا ترس و اضطراب را در اردوی این تیم در هند افزایش داد.

استرس در اردوی پرسپولیس، کرونایی های سرخ ها بیشتر می شوند؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عکس، کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در حالی عصر روز گذشته راهی کشور هند برای برگزاری بازی های گروه E لیگ قهرمانان 2021 آسیا با تیم های الریان قطر، گوا هند و الوحده امارات شد که دو بازیکن خود را به دلیل ابتلا به کرونا در بین مسافران به همراه ندارد.

فرشاد فرجی که دوازدهم فروردین ماه تست کرونایش مثبت شده بود برای حضور دوباره در جمع سرخپوشان باید قرنطینه دو هفته ای خود را پشت سر می گذاشت. از این رو نتوانست تیمش را در پرواز چارتر به هند همراهی کند.

سعید آقایی نیز که در بازی با نساجی مازندران حضور داشت با تست مثبت کرونای خود پس از این بازی روبرو شد تا ضمن جدایی از اردونشینان این تیم نتواند سرخ ها را در بازی های گروهی لیگ قهرمانان همراهی کند.

ابتلای سعید آقایی به ویروس کرونا و حضور او در جمع سرخپوشان پایتخت اضطراب زیادی را در این تیم به وجود آورده است. آقایی در تمام وعده های غذایی پرسپولیس قبل از سفر به هند حضور داشت. مدافع چپ پرسپولیس تنها چند ساعت مانده به پرواز این تیم اردوی تیمش را ترک نموده بود و قبل از آن با اعضای تیم در ارتباط بوده است. همین موضوع باعث شده تا آنها نگران افزایش تعداد کرونایی های خود در آستانه آغاز بازی های لیگ قهرمانان 2021 آسیا شوند.کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از ورود به کشور هند مجدداً مورد نمونه برداری برای تشخیص کرونا نهاده شد و پاسخ این تست ها امروز در اختیار افسران پزشکی، اجرایی و مسئولان باشگاه قرار می گیرد. در صورتیکه پاسخ تست کرونای هر یک از آنها مثبت اعلام شود از هتل محل اقامت پرسپولیس اخراج شده و به ایران باز می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استرس در اردوی پرسپولیس، کرونایی های سرخ ها بیشتر می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرس در اردوی پرسپولیس، کرونایی های سرخ ها بیشتر می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید