سلامتی و پزشکی

آموزش دفاع شخصی به زنان برای مقابله با همسران!

در شهر های لاپاز و ال آلتو در بولیوی زنان بومی چولیتا که مدتهاست با تبعیض روبرو هستند به نام بخشی از توانمندسازی زنان دفاع شخصی فرامی گیرند.

12 مرداد 1400

اصول و قوانین فنگ شویی منزل برای جذب آرامش، ثروت و انرژی مثبت

فنگ شویی منزل چیست؟ فنگ شویی که روش چینی و علمی ثابت شده است که توصیه شده موقع ساختن منزل یا تغییر دکوراسیون داخلی و حتی تغییر چیدمان وسایل از آن بهره ببرید. عبارات فنگ و شوی به معنای آب و باد و بیانگر ارتباط انسان با محیط اطراف به نحو مؤثر برای جذب انرژی...

11 مرداد 1400

مورد عجیب پریسا

المپیک را ناعادلانه از من گرفتند. برای کسی که می توانست سهمیه بگیرد، نه تن ها تلاشی نشد، بلکه سنگ اندازی هم کردند. این حرف های پریسا جهانفکریان، عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان است. حرف هایی که خیلی زمان زیادی از آن نمی گذرد و به همین چند وقت اخیر بر می...

30 تیر 1400

10 راه ساده برای اینکه صبح راحت از رختخواب بیرون بیایید

دلایل روان شناختی بسکمک وجود دارد که باعث می شود شما احساس کنید که صبح ها انرژی یا انگیزه لازم برای بلند شدن از رختخواب را ندارید. با این حال، چند ترفند ساده و عملی وجود دارد که به شما کمک می کنند صبح ها با انرژی و بدون تأخیر از رختخوابتان جدا شوید و روز...

14 تیر 1400

شب بیداری های پس از تولد فرزند، مادران را به اندازه 7 سال پیر می کند

روزیاتو/ دانشمندان می گویند شب بیداری های پس از تولد فرزند می تواند تازه مادرها را تا 7 سال پیر کند.

13 تیر 1400

معرفی داوران و فیلم های کوتاه جشنواره فیلم های ایرانی زوریخ

اسامی داوران و فیلم های کوتاه حاضر در بخش رقابتی فستیوال فیلم های ایرانی زوریخ اعلام شد.

8 تیر 1400

برگ ریزان یک خانواده؛همه چیز از سیزده به در شروع شد

تهران (پانا) - عطیه سیاهپوش است. با حسرت به عکس های آلبوم نگاه می کند. صورت های خندان پدر و مادر حالا برای او معنای دیگری دارند، معنایی جز زندگی. یکی از عکس ها را بیرون می آورد و با دست نشان می دهد و می گوید: همه چیز از سیزده به در شروع شد.

7 تیر 1400

کرونای نپالی آمد

خبرنگاران : محققان جدیدا مواردی از کرونا نپالی را مشاهده کردند.

4 تیر 1400

خبرنگاران خاطره بازی با سریال سرنخ و فراوری پویانمایی سفرهای سعدی

تهران- خبرنگاران- اجرای طنز محمدرضا احمدی در رادیو، خاطره بازی آی فیلم با سریال سرنخ و فراوری پویانمایی 26 قسمتی سفرهای سعدی از جمله مهم ترین اخبار امروز صداوسیماست.

29 خرداد 1400

گلایه مشترکان از قطعی طولانی اینترنت و موبایل، قطع مداوم برق فرصت شارژ باتری های پشتیبان را هم نمی دهد

این دور از قطعی های برق در کشور، بسیار متفاوت از قطعی سال های قبل شده است. قطعی هایی که این بار زودتر از تابستان آغاز شدند و آن قدر مداوم و با فاصله زمانی کم هستند که باعث از دسترس خارج شدن چند ساعته موبایل ها می شوند؛ مودم های اینترنت...

25 خرداد 1400

مردم صف های تزریق واکسن را به محل شیوع ویروس تبدیل نکنند

عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا با تأکید بر اینکه مردم صف های تزریق واکسن را به محل شیوع ویروس تبدیل نکنند، یادآور شد: اگر از سلامت این افراد مطمئن نیستید، قبل از تزریق با پزشک شان تماس بگیرید و اگر فردی بیماری حاد تب دار دارد یکی، دو هفته واکسن را عقب...

23 خرداد 1400

خبرنگاران کیفیت هوای تهران در شرایط سالم است

تهران- خبرنگاران- کیفیت هوای پایتخت امروز - بیستم اردیبهشت- از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 78 در شرایط سالم است.

21 خرداد 1400

جدیدترین محدودیت های ورزشی در سراسر ایران

در 309 شهر کشور، استخرهای سرپوشیده و باشگاه های ورزشی، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد و نیز باشگاه های ورزشی سالنی در هفته جاری مجوز فعالیت نخواهند داشت.

18 خرداد 1400

شکوه فر:حاشیه نشینان برق و آب و فاضلاب هم ندارند، نگاه لیبرالی حاشیه نشینی را به وجود آورد

رئیس اندیشکده حقوق شهری و شهروندی گفت: حاشیه نشینان برق و آب و فاضلاب هم ندارند یا اگر دارند، باز هم مثل خودشان غیررسمی است و بهداشت هم اصولاً نباید مسئله مهمی برای این قشر باشد.

8 خرداد 1400

برنامه امتحانات 32 دانشگاه علوم پزشکی اعلام شد

برنامه امتحانی نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی برای سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد.

6 خرداد 1400

فوتی های تهران دوبار تک رقمی شد

خبرنگاران : عضو شورای شهر تهران با اشاره به مجوز تردد به 6 میلیون خودرو در شرایط سیاه تهران با لغو طرح ترافیک گفت: اینکه بخواهیم با لغو طرح ترافیک ازدحام و قفل شدگی ترافیک را در شهر ببینیم راهکار مقابله با کرونا نیست.

26 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تاخت و تاز کرونا در قزوین و بی توجهی مردم

قزوین - خبرنگاران - موج چهارم کرونا در قزوین همچنان تاخت و تاز می نماید و در این میان شهروندان و به ویژه نسل جوان با ساده انگاری این ویروس از کنار آن بی توجه می گذرند.

24 اردیبهشت 1400

زیباترین مجموعه متن و عکس پروفایل محرم نزدیک است

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - دوباره محرم فرا رسید و پرچم های عزا بر سر هر کوی و برزن برافراشته شد. عطر حزن انگیز شهادت سید و سالار شهیدان فضای شهر را پر نموده است. دل ها همه راهی بین الحرمین شده و به یاد عطشان کربلا خون گریه می نمایند. محرم نزدیک است و لباس...

24 اردیبهشت 1400

رومانی هم میلیونی شد ، افزایش مبتلایان در هند

136 میلیون و 20 هزار و 993 نفر تا به امروز در سراسر دنیا در طول همه گیری کرونا به این ویروس آلوده شده اند.

19 اردیبهشت 1400

ادعای دلالان ناصرخسرو درباره واکسن کرونا، واکسن در بازار آزاد 60 میلیون تومان؟

خبرنگاران : از 50 دلال راسته ناصر خسرو تنها چند نفری ادعا می نمایند که واکسن کرونا دارند. البته خودشان ندارند. باید به کسی زنگ بزنند و رابطشان واکسن را جور کند.

16 اردیبهشت 1400
تعداد: (178)