دو ایرانی از AFC مدرک مدیریت گرفتند

به گزارش وبلاگ عکس، علیرضا فغانی و ابراهیم شکوری فردا (پنجشنبه) مدرک خاتمه دوره مدیریت کنفدراسیون فوتبال آسیا را دریافت می نمایند.

دو ایرانی از AFC مدرک مدیریت گرفتند

این دوره که به صورت آنلاین برگزار گردید، 13 ماه به طول انجامید و در این مدت، هر کدام از شرکت کنندگان در کلاس باید در مورد مسائل جامع مدیریتی در فوتبال تحقیق می کردند و به ارائه پژوهش های خود با زبان انگلیسی می پرداختند.

از این جمله می توان به طی کردن 12 سرفصل با عنوان های سازماندهی جهانی فوتبال، فدراسیون های بین المللی ورزشی، مدیریت استراتژی، مدیریت مالی، درآمدزایی، رسانه و ارتباطات، مدیریت رویدادها، مدیریت عملیاتی، مدیریت منابع انسانی، حفاظت از بچه ها و مسئولیت های اجتماعی، حقوق ورزشی و مجوز باشگاهی اشاره نمود.

در این دوره که به تازگی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می گردد ، تنها دو نفر از کشورمان شرکت داشتند؛ ابراهیم شکوری دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال، معاون اسبق باشگاه پرسپولیس، رئیس فعلی کمیته آموزش و عضو هیات مدیره باشگاه پیکان به همراه سرشناس ترین داور بین المللی ایران علیرضا فغانی تنها ایرانی های شرکت کننده در کلاس مدیریت فوتبال AFC بودند و طبیعتا اولین چهره های فوتبالی هستند که این مدرک معتبر را در اختیار می گیرند. قرار است در آینده نفرات بیشتری از کشورمان در این دوره ها حضور یابند.

منبع : ورزش سه

منبع: فرارو

به "دو ایرانی از AFC مدرک مدیریت گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو ایرانی از AFC مدرک مدیریت گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید