راز هایی که ویژگی های صورت شما آشکار می کند

به گزارش وبلاگ عکس، شاید خود شما هم ندانید تصویر سلفی که از خود به ثبت می رسانید، نوعی بیوگرافی شما محسوب می شود.

راز هایی که ویژگی های صورت شما آشکار می کند

به گزارش وبلاگ عکس، لین جین از دانشگاه نانیانگ در سنگاپور 123 تصویر سلفی را مورد پژوهش قرار داده و ارتباط عجیبی میان روش های دریافت سلفی و نیز ویژگی های شخصیتی که از آن عکس گرفته شده، پیدا کرده است.

افراد با رفتار محبت آمیز تمایل دارند تا سلفی های خود را با دست های دراز بگیرند. افراد با نظرات جدید اغلب احساسات مثبت نشان می دهند و ترسی از ظاهر شدن به شکلی احمقانه در تصاویر ندارند، این در حالی است که افرادی که تمایلاتی وسواس گونه دارند، تصاویر خود را به شکل صوت اردکی (Duck face) می گیرند.

از طرف دیگر، دانشجویانی که تصاویر مختلف را بررسی می کردند، مشکلاتی در تشخیص شخصیت افراد در تصاویر داشتند. افرادی که تلاش دارند در سلفی به شکل خوب ظاهر شوند، این مسأله سبب می گردد تشخیص شخصیت آن ها کمی دشوارتر گردد.

رابطه میان بینی و آرزو ها

مجله Journal of Craniofacial Surgery در سال 2013 پژوهشی را در مورد 1700 صورت مورد بررسی قرار داد. پژوهشگران 14 شکل مختلف بینی را مورد بررسی قرار دادند و آن ها را با انواع مختلف شخصیت ها مرتبط کردند. پس از آن معین شد هر چه بینی فرد بزرگتر باشد، او فردی بلند پروازانه تر است و به دنبال کمال مطلق در تمامی زمینه ها می گردد.

دانشمندان همچنین اندازه بینی را مورد بررسی قرار دادند و به این نتیجه رسیدند که افرادی که بینی بزرگ گوشتی دارند، ممکن است سرمایه گذاران پیروز و پولدار باشد و بر عکس، کسانی که بینی کوچکی دارند، اهمیت زیادی برای پس انداز های شان قائل نیستند.

اثر دوریان گری

حتی دوقلو های کاملا یکسان نیز که هیچکس نمی تواند آن ها را از یکدیگر تشخیص دهد، با گذشت زمان، تغییرات زیادی در ظاهر آن ها پیدا می گردد. ژن ها همانند هستند؛ اما سبک زندگی مربوطه، به شکلی فراوان بر شکل ظاهری آن ها تأثیر می گذارد. انواع مختلف رذایل و یا عیوب فرد به تدریج بر صورت وی آشکار می گردد و به سرعت معین می کند فرد چگونه زندگی می کند و چگونه می توان از او انتظار داشت.

آیا زیبایی به معنای قلب خوب است

پروفسور الکساندر تودوروف روانشناس در دانشگاه پرینستون معتقد است ما معمولاً به سرعت در مورد افراد جدیدی که ملاقات می کنیم، تنها از طریق نگاه به آن ها قضاوت می کنیم، اما این تعصبات غالبا گمراه کننده بوده و بر اساس پیش تصور است، به عنوان مثال زمانی که افراد زیبا را خوب و باهوش قضاوت می کنیم.

به یاد داشته باشید، چند بار اولین برداشت شما از یک آشنای جدید شما را فریب داده است. در بسیاری از روابط معلوم می گردد که افراد خوب به سرعت ناامید می شوند و کسانی که افراد مورد اعتمادی به نظر نمی آیند، افراد خوبی از آب در می آیند. این نتیجه ای از آن است که افراد تمایل دارند تا بر اساس ظاهر قضاوت کنند.

منبع: فرارو

به "راز هایی که ویژگی های صورت شما آشکار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز هایی که ویژگی های صورت شما آشکار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید