رحمتی: بازی جوانمردانه را رعایت نمی کنیم، دیگران هم برای ما نکنند، فوتبال مردانه است، وگرنه می رویم منچ بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ عکس، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: امروز که بازیکنان حریف خودشان را زمین می زدند ما بازی جوانمردانه را رعایت نکردیم. ما هم اگر بر زمین افتادیم هیچ تیمی این موضوع را رعایت نکند.

رحمتی: بازی جوانمردانه را رعایت نمی کنیم، دیگران هم برای ما نکنند، فوتبال مردانه است، وگرنه می رویم منچ بازی می کنیم

به گزارش وبلاگ عکس، سید مهدی رحمتی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: ما چیزی که از خودمان نداریم، فقط دنبال خراب کردن هستیم. با اتفاقی که دیروز در زمین شهر قدس افتاد، عملاً یک زمین را برای بازی های لیگ برتر و لیگ دسته اول را از دست دادیم . از ابتدا هم تعیین بود که امکان برگزاری بازی وجود ندارد.

وی ادامه داد: امروز آمدیم در این زمین بازی کردیم، فکر می کردیم اگر دیروز بازی کنسل و امروز برگزار می شد، حالت بهتری پیدا می کرد. ما دیروز با توجه به آب و هوا و شرایط جوی ارنج کردیم و حسین مهربان را در زمان گرم کردن به دلیل آسیب دیدگی از دست دادیم. با این اتفاق یک مقدار شرایط مان سخت شد و نمی توانستیم بازیکن جابجا کنیم. اوایل بازی سردرگم بودیم اما رفته رفته بهتر شدیم. بچه ها خیلی زحمت کشیدند و با تمام توان شان بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو شرح داد: ما بازیکنان زیادی از دست دادیم و یک تیم جوان هستیم. هزینه آنچنانی هم نکرده ایم، بیشتر بازیکنان جوان گرفته ایم و مطمئنا هفته به هفته بهتر می شویم و هیچ مسئله ای نداریم.

رحمتی در خصوص غیبت قاسمی نژاد و فرجی گفت: در اینکه این بازیکنان، بازیکنان توانمندی هستند شکی نیست. آنها جزو تیم ما هستند و می توانند در ادامه راه به ما کمک کنند. بازیکنانی هم که امروز بازی کردند تمام تلاش شان را کردند و مطمئنا در ادامه راه نتایج بهتری می گیریم.

وی در خصوص داوری بازی مقابل پیکان گفت: خیلی چیزها را می دانم اما یکسری چیزها را نمی توانم بگویم. بازی اول هم گفتم که درباره داوری صحبت نمی کنم مگر اینکه اتفاق خاصی بیفتد. درباره اتفاقات درون زمین و کنار خط در حین بازی با پیکان باید بگویم که یکسری چیزها را باید یاد بگیرم. درست است که من مدرک مربیگری ندارم و منتظر این هستم که کلاس ها شروع شود تا در کلاس ها شرکت کنم و مربیگری یاد بگیرم اما فکر می کنم چیزهای دیگری را هم باید یاد بگیرم و به مربیگری ام اضافه کنم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در خصوص وقت تلف کردن پیکانی ها اعلام کرد: من عادت دارم احترام بزرگترم را نگه دارم و حتی اگر بازنده هم باشم با طرف مقابلم دست بدهم. ما باید سعی کنیم در صنف خودمان به کسی که جوان تر است و تازه وارد شده چیزهای جدید یاد دهیم. در بازی مس کرمان و راه آهن که بازی می کردم، یک چیز جدیدی یاد گرفتم که وقتی یک بازیکنی خودش را زمین می اندازد، بازی جوانمردانه انجام ندهم. از سرمربی تیم حریف یاد گرفتم و امروز هم که آنها خودشان را زمین می زدند ما بازی جوانمردانه را رعایت نکردیم. ما هم اگر بر زمین افتادیم هیچ تیمی این موضوع را رعایت نکند. فوتبال مردانه است و اگر قرار باشد برخورد نباشد و تنه به تنه شدن نداشته باشیم، می رویم منچ بازی می کنیم. بهتر است که ما فوتبال بازی کنیم و به جای اینکه دنبال 3 امتیاز باشیم، دنبال اخلاق و فوتبال باشیم. من کلاس مربیگری نرفتم اما در 20 سالی که فوتبال بازی کردم از این کارها هم نکردم.

رحمتی در خصوص اینکه با وجود شکست شهر خودرو در نشست خبری شرکت کرده است، شرح داد: من تا زمانی که زنده باشم و در این سمت باشم چه در باخت و چه در پیروزی تیمم در نشست خبری حاضر می شوم و مسئولیت همه چیز را از ابتدا تا پایان به گردن می گیرم. بازیکنان من زحمت می کشند و مشکل اصلی و دلیل باخت تیم هم من بودم. به هر جایی هم که باید جواب بدهم، خواهم داد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی وبلاگ عکس بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رحمتی: بازی جوانمردانه را رعایت نمی کنیم، دیگران هم برای ما نکنند، فوتبال مردانه است، وگرنه می رویم منچ بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی: بازی جوانمردانه را رعایت نمی کنیم، دیگران هم برای ما نکنند، فوتبال مردانه است، وگرنه می رویم منچ بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید