ساری: مایلم دیبالا به عنوان بازیساز به ما یاری کند، در خصوص دلیخت باید شکیبا بود

به گزارش وبلاگ عکس، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از تقابل با برشا در خصوص بازیکنان تیمش صحبت کرد.

ساری: مایلم دیبالا به عنوان بازیساز به ما یاری کند، در خصوص دلیخت باید شکیبا بود

به گزارش وبلاگ عکس، مائوریتزیو ساری که شاگردانش شب گذشته (سه شنبه) در هفته پنجم سری A ایتالیا در دیداری خارج از خانه و در غیاب کریستیانو رونالدو از شکست یک بر صفر، پیروزی 2 بر یک ساختند و به صدر جدول رده بندی این رقابت ها صعود کردند، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی DAZN گفت: ما پیشرفت زیادی در پاسکاری نموده ایم و بر بازی تسلط بیشتری داشتیم اما همچنان احتیاج داریم تا در فاز دفاعی بهتر شویم. ما پیشرفت در خط حمله را با موقعیت هایی که خلق کردیم و سه موقعیت خوبی که از روی خط دروازه دفع شد، دیدیم. بازگشت به بازی پس از دریافت گل در دقیقه 4 در چنین جو پرشوری هم کار آسانی نبود.

وی همچنین در خصوص تغییر سیستم بازی تیمش از 3-3-4 به 2-1-3-4 در غیاب کریستیانو رونالدو گفت: به نظرم در این مقطع باید برای بازی با این دو سیستم آماده باشیم. ما مشکلاتی در پست دفاع و در پست هافبک های نفودی داریم، از این رو عاقلانه است که بیشتر منابع خود را در اختیار داشته باشیم. اگر در ادامه فصل مدافعان ما روی فرم و شکل بهتری قرار بگیرند، سپس می توانیم روی رویکردی که داریم، تجدیدنظر کنیم، اما در حال حاضر خیلی مهم است که خودمان را برای تمامی سناریوها آماده کنیم.

سرمربی یوونتوس همچنین درباره مصدومیت دفاع راست تیمش که مجبور به ترک زمین در دقیقه 16 بازی شد، اظهار داشت: برنامه ام این بود که خوان کوادرادو را در نیمه دوم به زمین بفرستم اما مصدومیت دانیلو برنامه ام را به هم ریخت و مجبور شدم کوادرادو را به جای او زمین بفرستم.

وی همچنین در تمجید از مهاجم آرژانتینی تیمش یادآورد شد: دیبالا اخیراً خیلی خوب کار نموده و استفاده از او در این بازی تصمیم درستی بود. من متقاعد شده ام که پائولو می تواند به عنوان بازیساز به ما یاری کند و ترجیح می دهم او را چند متری جلوتر و نزدیک به دروازه حریف مورد استفاده قرار دهم. دیبالا کیفیت بالای بازی اش را نشان داد و همکاری خیلی خوبی با آرون رمزی داشت. دیبالا ضربه کوچکی خورد و به همین خاطر او را بیرون کشیدیم. باید وضعیت او را آنالیز کنیم.

ساری درباره مدافع هلندی خود نیز تأکید کرد: دلیخت در حال پیشرفت است و ما باید در خصوص او شکیبا باشیم. ماتیس بازیکن خیلی جوانی است و از سبک فوتبالی متفاوت در آژاکس به یووه آمده است. دلیخت پدیده است، اما هنوز به آن آمادگی لازم نرسیده است. نباید فراموش کنید که کالیدو کولیبالی هم وضعیت مشابهی در چند ماه اول حضورش در ناپولی داشت.

سرمربی راه راه پوشان تورین در خاتمه اظهار داشت: ما بازیکن با کاریزمایی همچون جورجو کیه لینی را از دست دادیم و سپس ماتیا دی شیلیو و در این بازی هم دانیلو را از دست دادیم. در مواردی ما در دفاع آسیب پذیر هستیم و مدافعان ما تنها مسئول این موضوع نیستند. فکر نمی کنم گلی هم که در این بازی خوردیم مقصرش تنها مدافعان ما بوده باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ساری: مایلم دیبالا به عنوان بازیساز به ما یاری کند، در خصوص دلیخت باید شکیبا بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: مایلم دیبالا به عنوان بازیساز به ما یاری کند، در خصوص دلیخت باید شکیبا بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید