سجادی: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده اند

به گزارش وبلاگ عکس، سجادی درباره آخرین شرایط استقلال و پرسپولیس برای حضو در لیگ قهرمانان آسیا و خبرهایی که درباره حذف این دو تیم شنیده می شود، گفت: صحبت های پولادگر فردای صحبت های من نبود. من چهارشنبه و وی دوشنبه صحبت کرده بود.

سجادی: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده اند

وزیر ورزش و جوانان،گفت: هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره حذف تیم ها از لیگ قهرمانان آسیا نظرش را اعلام نکرده است.

به گزارش ایرنا، حمید سجادی در خصوص اینکه سرمربی تیم امید چه زمانی معرفی می شود؟ گفت: فکر کنم امروز و فردا باید تعیین شود. ما اعلام آمادگی برای حضور تیم امید در بازی های آسیایی داشتیم، ولی از صبح امروز خبری ندارم و امیدوارم زودتر سرنوشت این تیم تعیین شود. این تیم قبل از سهمیه المپیک باید در بازی های آسیایی شرکت کند و امیدوارم بتواند حضور موفقی در هانگژو ثبت کند.

سجادی درباره آخرین شرایط استقلال و پرسپولیس برای حضو در لیگ قهرمانان آسیا و خبرهایی که درباره حذف این دو تیم شنیده می شود، گفت: صحبت های پولادگر فردای صحبت های من نبود. من چهارشنبه و وی دوشنبه صحبت کرده بود. با پولادگر در کمیسیون فرهنگی مجلس بودیم و طبق مواردی که شنیده بود، کارشناسان بر این باور بودند که این اتفاق افتاده است. ولی از طرف فدراسیون فوتبال اعلام شد هیچ تیمی حذف نشده است و هنوز تا اواخر خرداد برای اعلام نظر AFC فرصت داریم.

وی اضافه کرد: در این مدت فرصت هایی برای تکمیل و بارگذاری مدارک و ارائه توضیح بود و در نهایت هر چه به آخر خرداد نزدیک شویم، AFC نظر نهایی را اعلام خواهد کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز اعلام نکرده که چه تیم هایی حضور دارند و چه تیم هایی حذف شده اند.

منبع: عصر ایران

به "سجادی: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید