سولسشایر: رشفورد و پوگبا پنالتی زن های اصلی ما باقی می مانند، سانچس فعلا بازیکن ما است

به گزارش وبلاگ عکس، سرمربی منچستریونایتد ضمن دفاع از هافبک فرانسوی اش گفت قصد ندارد پنالتی زن های اصلی خود را تغییر دهد.

سولسشایر: رشفورد و پوگبا پنالتی زن های اصلی ما باقی می مانند، سانچس فعلا بازیکن ما است

به گزارش وبلاگ عکس، اولگنار سولسشایر در پی تساوی یک بر یک شب گذشته (دوشنبه) شاگردانش در خانه ولورهمپتون واندررز در چارچوب هفته دوم لیگ برتر انگلیس گفت: ما مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم و گل اول بازی که گل فوق العاده ای بود را به ثمر رساندیم. در نیمه دوم می دانستیم که ولورهمپتون برای جبران گل خورده جلو خواهید کشید. آنها کمی ریسک کردند و چندین موقعیت هم روی دروازه ما خلق کردند و با توجه به فشاری که به ما آوردند به گلی که شایسته اش بودند، رسیدند. در ادامه ما بازی را دوباره تحت کنترل خود گرفتیم اما نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: به اعتقاد من منچستریونایتد بازی پخته ای از خود ارائه کرد. نیمه دوم کمی دچار افت شدیم اما تیم در حال پیشرفت است. ما تیمی خیلی جوانی داریم که در حال یادگیری است و بازیکنانم از این بازی هم درس هایی گرفتند. حالا که بازی تمام شده نباید بنشینیم و درباره اش بحث کنیم. آنها بعد از به ثمر رساندن گل تساوی روحیه بهتری پیدا کردند، اما به نظرم ما با قدرت بازی را به خاتمه بردیم.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ در خصوص ضربه پنالتی که پوگبا در دقیقه 68 بازی از دست داد، گفت: در حالت عادی ما پنالتی به دست آوردیم که می توانستیم دو امتیاز دیگر این بازی را کسب کنیم اما گاهی اوقات دروازه بان ها واکنش های خوبی از خود نشان می دهند. رشفورد و پوگبا پنالتی زن های اول تیم هستند و این بسته به خود آنها دارد که در جریان بازی کدام شان بخواهند پنالتی بزنند.

سولسشایر در تکمیل صحبت هایش گفت: گاهی اوقات بازیکنان احساس می کنند که نسبت به گلزنی مطمئن هستند. پل هم خیلی برای ما گلزنی کرده و در این دیدار پاتریسو مهار توپ خوبی داشت. سیستم پنالتی زدن ما مثل سابق خواهد ماند و رشفورد و پوگبا همچنان پنالتی زن های ما باقی می مانند.

وی در خاتمه در خصوص وضعیت مهاجم شیلیایی اش که گفته می شود در آستانه پیوستن به اینتر قرار گرفته است، یادآور شد: باید ببینیم در هفته های پیش رو چه اتفافی خوهد افتاد. هنوز چند هفته دیگر از پنجره نقل وانتقالات در اروپا باقی مانده و الکسیس سانچس در حال حاضر بازیکن ما است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: رشفورد و پوگبا پنالتی زن های اصلی ما باقی می مانند، سانچس فعلا بازیکن ما است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: رشفورد و پوگبا پنالتی زن های اصلی ما باقی می مانند، سانچس فعلا بازیکن ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید