مهدی: سازمان لیگ قراردادها را افشا نکرده است، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم

به گزارش وبلاگ عکس، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که افشای قراردادهای بازیکنان توسط این سازمان انجام نمی گردد.

مهدی: سازمان لیگ قراردادها را افشا نکرده است، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم

به گزارش وبلاگ عکس، سهیل مهدی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئله ای برای برگزاری دو هفته خاتمهی لیگ برتر فوتبال وجود دارد یا خیر، گفت: بازی ها را با همکاری باشگاه ها، هیئت های فوتبال و پلیس جلو می بریم. همکاران ما در ایفمارک و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال خیلی به ما یاری کردند. هجمه اولیه کرونا به حداقل رسیده است و ابتلایی در چند هفته اخیر نداشتیم. ان شاءالله به همین صورت باشد و مسابقات را به خاتمه برسانیم.

وی درباره نحوه برگزاری مسابقات در صورت ابتلای چند بازیکن تیمی به کرونا توضیح داد: در این شرایط هم مطابق پروتکل ها رفتار می کنیم. ستاد مبارزه با کرونا باید ابتدا ابلاغیه بدهد تا بازی تیم موردنظر به تعویق بیفتد. اگر شرایط تیمی حاد باشد، تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا هستیم. امروز (شنبه) هفته بیست ونهم برگزار می شود که ابتلایی نداشتیم و تنها هفته خاتمهی لیگ برتر می ماند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص زمان برگزاری فینال جام حذفی، با توجه به تعویق بازی های انتخابی جام جهانی 2022 گفت: فینالیست ها باید مدتی منطقی برای استراحت داشته باشند و ما نمی توانیم فینال را دو یا سه روز بعد از نیمه نهایی برگزار کنیم. بعد از آن هم ایام شهات سیدالشهدا (ع) را داریم و سپس اردوی تیم ملی برگزار می شود. به جلسه ای با دراگان اسکوچیچ و مجوز او احتیاج داریم تا در این باره تصمیم بگیریم.

مهدی در پاسخ به این پرسش که با توجه به در پیش نبودن دیدارهای رسمی تیم ملی، آیا ممکن است فینال جام حذفی در هنگام اردوی تیم ملی برگزار شود یا خیر، بیان نمود: تصمیم با اسکوچیچ است و اگر او به ما یاری کند، خیلی تشکر می کنیم. در این صورت فینال جام حذفی را برگزار خواهیم کرد.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، در خصوص افشای قرارداد شیخ دیاباته و بشار رسن گفت: این موضوع در درجه اول به مدیریت امور قراردادها در باشگاه های مذکور مربوط است. مجموعه فوتبال و سازمان لیگ در 10 سال گذشته، امانتداری خود را اثبات نموده و سال هاست که مدارک و صورت های اقتصادی باشگاه ها را در اختیار داریم. تا به امروز چیزی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ منتشر نشده است و به مدیریت امور قراردادهای باشگاه ها و جابه جایی های پیاپی برمی شود. ما هم به این موضوع (انتشار قراردادها) نقد داریم و امیدواریم کمتر شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدی: سازمان لیگ قراردادها را افشا نکرده است، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: سازمان لیگ قراردادها را افشا نکرده است، برای فینال جام حذفی به مجوز اسکوچیچ احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید