مورینیو: به یک دله آلی آماده احتیاج داریم

به گزارش وبلاگ عکس، ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام در خصوص دو بازیکن مصدوم تیمش صحبت کرد.

مورینیو: به یک دله آلی آماده احتیاج داریم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عکس، تاتنهام فردا شب در ملاقاتی حساس به مصاف رقیب همشهری خود چلسی خواهد رفت و دله آلی و هری کین، دو ستاره هجومی اسپرز به علت مصدومیت در این ملاقات غایب خواهند بود. ژوزه مورینیو در خصوص این دو بازیکن و البته شایعات جدایی دله آلی از این تیم صحبت کرد.

ژوزه مورینیو گفت: من دیروز گفتگوی خوبی با دله آلی داشتم و ما پیرامون این سوال که احتمالا قرار است شما از من بپرسید هم با یکدیگر صحبت کردیم. ما به نکات مشترکی رسیدیم، این یک دوره مهم از فصل برای تیم و همچنین برای دله آلی است. ما به او نیاز داریم، اما ما به یک دل آلی خوب نیاز داریم. ما فقط منتظریم که او دوباره به شرایط عادی نرمال و تمرین با تیم بازگردد.

البته من امیدوارم این اتفاق در خصوص هری کین و جیووانی لوسلسو نیز رخ دهد. زیرا بدون این سه بازیکن ما خلاقیت و قدرت جادویی خود در بخش هجومی را از دست داده ایم. ما به دله آلی نیاز داریم و من به او اطمینان دادم. یک مکالمه معجزه نکرده و بازیکن را در فرم خوبی قرار نمی دهد. اما من معتقدم که این مکالمه باعث افزایش انگیزه دله آلی شد او بود تا هرچه زودتر بازگشته و در دسترس باشد.

شرایط هری کین؟ او از فرایند پیشرفت شادمان است و البته ما نیز شادمان هستیم. فکر می کنم گفتن اینکه او هفته آینده باید بازی کند خیلی خوش بینانه نیست. وقتی هری کین مصدوم شد کمی ترسیدیم، اما حالا شرایط بسیار مثبت تر هستیم. ما هفته آینده در اواسط هفته و در ادامه در آخر هفته با منچسترسیتی و اورتون بازی می کنیم. من تصور می کنم هری کین در یکی از مسابقات به میدان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مورینیو: به یک دله آلی آماده احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورینیو: به یک دله آلی آماده احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید