اعتراف تانک روسی به نزدیک شدن حریفانش ؛ قوی تر می شوم ، از چالش ها استقبال می کنم

به گزارش وبلاگ عکس، عبدالرشید سعدالله اف در عین حال که اعتراف کرد کشتی گیران روس به او نزدیک شده اند، گفت که این موضوع باعث قوی تر شدنش خواهد شد.

اعتراف تانک روسی به نزدیک شدن حریفانش ؛ قوی تر می شوم ، از چالش ها استقبال می کنم

به گزارش وبلاگ عکس، مسابقات جهانی 2023 که اولین مرحله از گزینشی المپیک پاریس خواهد بود، طی روزهای 25 شهریور تا 2 مهر در صربستان برگزار می گردد و روس ها امیدوار هستند بعد از غیبت در رقابت های سال گذشته، این بار بتوانند به مصاف حریفان بروند.

وزن 97 کیلوگرم یکی از اوزانی بود که به همراه 74 کیلوگرم، ملی پوشش دیرتر از 8 وزن دیگر انتخاب شد چون حاجی مراد گاتسالوف سرمربی تیم ملی روسیه به دو قهرمان المپیکش در مسابقات قهرمان کشوری استراحت داده بود.

این دو نفر بعد از محک خوردن در جام مشترک المنافع، روز شنبه گذشته به مصاف والی اف و جبرئیل اف رفتند و هر دو نیز با نتیجه 3-2 از سد حریفان داخلی گذشتند و به عضویت تیم ملی آزاد روسیه در مسابقات جهانی درآمدند.

سعدالله اف هرچند هم در تورنمنت مشترک المنافع و هم تک کشتی با جبرئیل اف برنده بود، اما مثل گذشته مقتدرانه و یک طرفه به پیروزی نرسید. او در مصاحبه اخیرش نیز به این موضوع اعتراف کرد اما آن را عاملی برای قوی تر شدنش بیان کرد: مبارزه من با علیخان جبرائیل اف مبارزه ای خیلی چالشی بود به همین علت این فرصت را برایم ایجاد کرد که بتوانم برای شرکت در مسابقات جهانی بیشتر آماده شوم. این که داخل روسیه حریفان این قدر خوبند و آدم را به چالش می کشند باعث می گردد قوی تر شوم و عملکرد بهتری داشته باشم. کمتر از سه هفته تا جهانی بلگراد مانده و تمام تلاشم را می کنم که کاملاً آماده شوم.

البته باید دید تنها حریفان وطنی توانسته اند تانک روسی را تا پیش از رسیدن به پیک آمادگی به چالش بکشند یا اینکه او سال جاری در مصاف با حریف سنتی اش، کایل اسنایدر آمریکایی و سایر رقبایش هم آن اقتدار همیشگی را نخواهد داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعتراف تانک روسی به نزدیک شدن حریفانش ؛ قوی تر می شوم ، از چالش ها استقبال می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف تانک روسی به نزدیک شدن حریفانش ؛ قوی تر می شوم ، از چالش ها استقبال می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید