ناگلسمان: در بازی با مونشن گلادباخ هم روی نیمکت نخواهم بود، خوشحالم که هوینس می تواند بازی های خوبی از بایرن ببیند

به گزارش وبلاگ عکس، سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ می گوید که در بازی فردا شب هم نمی تواند کنار زمین باشد و تیمش را مقابل بوروسیا مونشن گلادباخ از نزدیک راهنمایی کند.

ناگلسمان: در بازی با مونشن گلادباخ هم روی نیمکت نخواهم بود، خوشحالم که هوینس می تواند بازی های خوبی از بایرن ببیند

به گزارش وبلاگ عکس، یولیان ناگلسمان که از هفته پیش درگیر ویروس کرونا شده است، در تازه ترین اظهارنظرش درباره شرایط خود گفت: تا به این لحظه اوضاع خوب پیش رفته و همه چیز خوب است. متأسفانه در بازی با بوروسیا مونشن گلادباخ هم روی نیمکت نخواهم بود. همچنان در خانه قرنطینه هستم. روز پنجشنبه هم قرار است تست دیگری بدهم. دیروز یک تست انجام دادم که متأسفانه جوابش طوری نبود که بتوانم در بازی با گلادباخ روی نیمکت بایرن باشم.

وی اضافه نمود: من کسی هستم که خیلی دوست ندارم یک جا بنشینم. دوست دارم از نزدیک کارها را انجام دهم اما به لطف فناوری مدرن حالا انجام خیلی از کارها از دور ممکن شده است. راضی که تا به اینجا کارها به خوبی پیش رفته است. همه بازیکنان آماده هستند. آلفونسو دیویس و لئون گورتسکا به تمرینات بازگشته اند. لوکاس هرناندز از ناحیه ساق پا مشکل جزیی داشت اما حالا خوب است. ما همه بازیکنان مان را در اختیار داریم.

سرمربی بایرن مونیخ بعلاوه در مورد ملاقات فردا شب (چهارشنبه) شاگردانش مقابل بوروسیا مونشن گلادباخ در دور دوم جام حذفی آلمان گفت: کمی عجیب است که بوروسیا مونشن گلادباخ این فصل نتوانسته به نتایج مدنظرش برسد. آنها تیمی قدرتمند به لحاظ فیزیکی و سرعتی به خصوص در حمله هستند. آنها برنامه خوبی برای حمله و تحت فشار قرار دادن حریف دارند. بازی خارج از خانه سختی برای ما با وجود هوادران گلادباخ خواهد بود.

ناگلسمان بعلاوه در واکنش به تمجید اولی هوینس از فوتبالی که بایرن مونیخ با این مربی آلمانی ارائه می دهد، اعلام کرد: راضیم که هوینس می تواند از روی سکوها بازی های خوبی را از بایرن ببیند. من بر این باورم که فوتبال ورزش سرگرم کننده ای است. بایرن سال ها خیلی خوب کار نموده و ما در حال حاضر هم کارمان را به خوبی انجام می دهیم. گلزنی ها هم باعث بهتر شدن فوتبال می شوند.

وی بعلاوه در پاسخ به این پرسش که آیا از خانه بودن خسته نشده اید؟، گفت: چنین حسی ندارم. ما بازی های زیادی در پیش داریم و من خودم را برای آن بازی ها آماده می کنم. من همان کارهایی را که در دفتر کارم می کردم را حالا در خانه انجام می دهم. تنها فرقش این است که نمی توانم در زمین تمرینی حضور پیدا کنم و به طور انفرادی با بازیکنان صحبت کنم. این مورد آخر را اخیراً تلفنی انجام داده ام.

سرمربی بایرن بعلاوه درباره اعتقاد نداشتن بعضی بازیکنان به واکسن زدن از جمله یاشوا کیمیش اعلام کرد: من قبلاً نظرم را در این خصوص گفته ام اما همواره مهم است که نظر دیگران را هم پذیرفت. به همین دلیل دموکراسی وجود دارد. من موافق واکسن زدن هستم اما هر کسی می تواند و باید در این باره خودش تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ناگلسمان: در بازی با مونشن گلادباخ هم روی نیمکت نخواهم بود، خوشحالم که هوینس می تواند بازی های خوبی از بایرن ببیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگلسمان: در بازی با مونشن گلادباخ هم روی نیمکت نخواهم بود، خوشحالم که هوینس می تواند بازی های خوبی از بایرن ببیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید