نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد

به گزارش وبلاگ عکس، ایرنا/ براساس خبر و گزارشات منتشر گشته، نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد.

نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد

نشست کارکترها (شخصیت ها) بومگردی ایران روز سه شنبه 24 بهمن 1402 و هم زمان با روز دوم هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران با حضور سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، جمعی از مدیران این وزارتخانه و فعالان و مدیران بومگردی ها از اقصی نقاط کشور برگزار و آداب، رسوم و نحوه میزبانی و پذیرایی از گردشگران و میهمانان بومگردی ها معرفی و بررسی شد.

یاور عبیری، رئیس جامعه انجمن های حرفه ای اقامتگاه های بومگردی و مصطفی فاطمی، مدیر کل توسعه گردشگری داخلی در صحبت هایی به تشریح شرایط بومگردی ها، نحوه ارائه خدمات آنها و مسائل پیش روی اقامتگاه های بومگردی و تعدادی از مدیران و فعالان حوزه بومگردی ها در حضور ضرغامی و مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به بیان مسائل و دیدگاه های خود پرداختند.

اجرای برنامه از طریق گروههای هنری و معرفی آیین و مراسم اقوام مختلف با لباس و گویش محلی از دیگر برنامه های این نشست و جشنواره بود.

در خاتمه این نشست هم از تعدادی از فعالان برتر بومگردی و روسای انجمن های استانی با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تجلیل بعمل آمد.

منبع: همگردی

به "نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید