نظرمحمدی: سپیدرود 90 درصد خالی از بازیکن شده بود، کوشش کردیم تیم خوبی ببندیم

به گزارش وبلاگ عکس، علی نظرمحمدی، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت مدعی شد این تیم در انتها هجدهمین دوره لیگ برتر تا 90 درصد خالی از بازیکن شده بود.

نظرمحمدی: سپیدرود 90 درصد خالی از بازیکن شده بود، کوشش کردیم تیم خوبی ببندیم

علی نظرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ عکس با اشاره به آخرین وضعیت سپیدرود و فعالیت این تیم در فصل نقل وانتقالات گفت: ما در تاریخ هفتم تیر تست دریافت از بازیکنان جوان را شروع کردیم و در همان شرایط وارد فصل نقل وانتقالات شدیم. بعد از سرانجام فصل سپیدرود 90 درصد خالی از بازیکن شده بود و فقط هومن ربیع زاده، جواد آقایی پور، پویا نزهتی و میثم فردوسی در تیم ما ماندند که ربیع زاده و آقایی پور سهمیه امید هستند. با این شرایط تشکیل یک تیم جدید بسیار سخت است، ولی ما کوشش کردیم تا تیم خوبی را ببندیم.

وی در ادامه اضافه کرد: ما برای جذب بازیکن یک پازل را طراحی کردیم تا براساس احتیاجهای فنی و تاکتیکی که قرار است آن را اجرا کنیم، بازیکن بگیریم. در فصل نقل وانتقالات 80 درصد به اهداف مان رسیدیم، هر چند که بودجه ما و مبالغ قراردادهای مان پایین است. در این میان باید از یاری های مهندس حیدری، مدیرعامل باشگاه هم تشکر کنم که در این مدت کنار تیم بوده است. امیدوارم در فصل جدید بتوانیم روزهای خوبی را برای طرفداران رقم بزنیم.

به گزارش وبلاگ عکس، اردوی تدارکاتی تیم فوتبال سپیدرود رشت در تهران برپا شده است و سرخپوشان روز شنبه (فردا) با سرخپوشان پاکدشت و روز دوشنبه با آلومینیوم اراک دیدار خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در ارتباط با اینکه آیا این تیم می تواند در فصل جدید به لیگ برتر صعود کند، توضیح داد: از حالا چیزی را نمی توان پیش بینی کرد و صحبت در خصوص لیگ فزونی شدن زود است. ما 90 درصد تیم را از دست دادیم و یک تیم جدید شکل گرفته است، با این شرایط احتیاج به زمان داریم تا تیم از لحاظ تاکتیکی به هماهنگی کامل برسد. بدون شک تمام کوشش مان را به کار می گیریم تا نماینده شایسته ای برای استان گیلان باشیم و نتایجی بگیریم که طرفداران شاد شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نظرمحمدی: سپیدرود 90 درصد خالی از بازیکن شده بود، کوشش کردیم تیم خوبی ببندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرمحمدی: سپیدرود 90 درصد خالی از بازیکن شده بود، کوشش کردیم تیم خوبی ببندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید