هشدار مایکل مور درباره رای دهندگان به دونالد ترامپ

به گزارش وبلاگ عکس، مایکل مور فیلمساز جنجالی آمریکا در سخنرانی تازه خود گفت: سفیدپوستان آمریکایی هیچ تغییری نکرده اند و از آن ها بترسید بخصوص آن هایی که به ترامپ رای دادند.

هشدار مایکل مور درباره رای دهندگان به دونالد ترامپ

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ عکس به نقل از دیلی وایر، مایکل مور فیلمساز لیبرال و جنجالی آمریکایی در سخنرانی تازه خود گفت: سفیدپوستان آمریکایی هیچ تغییری ننموده اند و از آن ها بترسید بخصوص آن هایی که به ترامپ رای دادند.

وی اضافه نمود: آمریکا در سال 2008 هنگامی که رأی دهندگان باراک اوباما را انتخاب کردند، اولین سیاه پوستی بود که در بالاترین مقام این کشور خدمت می کرد، گام بزرگی برداشت.

مور گفت: من در انتخابات پسانژادی آمریکا شرکت نخواهم کرد. من از صحبت کردن امتناع می کنم. ما اوباما را انتخاب کردیم و ناگهان همه چیز خوب به نظر رسید و انگار سفیدپوستان تغییر نموده اند، اما متاسفانه چنین نبود و سفیدپوستان تغییری ننموده اند.

وی اضافه نمود: دو سوم تمام سفیدپوستان به ترامپ رای دادند. این بدین معناست که از هر سه نفری که می بینید در خیابان به سمت شما می آیند، دو نفر از آن ها به ترامپ رای داده است! در چنین شرایطی با دیدن آن ها باید فورا به طرف دیگر خیابان بروید، زیرا آن ها آدم های خوبی نیستند که در حال آمدن به سمت شما هستند. شما باید از آن ها بترسید.

مور ادامه داد: ما خائنان به نژادمان هستیم! این چیزی است که آن ها (این دسته از سفیدپوستان) در خصوص ما فکر می نمایند. مبتلایان به سندروم ترامپ در خصوص کسانی که همفکرشان نیستند با تنفر فیلم می سازند. متاسفانه تقلب در همه سیستم کشور ما وجود دارد از سیاست گرفته تا رسانه و همه مردم نیز این را به خوبی می دانند.

مایکل مور که دوره اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ را پیش بینی نموده بود در سال 2017 با قطعیت گفت که ترامپ برای دوره دوم انتخابات 2020 نیز انتخاب خواهد شد. او همچنین ابراز تاسف کرد که 8 میلیون رای دهنده اوباما به ترامپ رای دادند. ما فقط باید تعدادی از آن ها را متقاعد کنیم و آن ها را برگردانیم.

مایکل فرانسیس مور کارگردان مستندساز آمریکایی برندهٔ جایزه نخل طلایی کن است.

مور در 23 آوریل 1954 در فلینت، ایالت میشیگان، آمریکا به جهان آمد. در دانشگاه میشیگان در رشتهٔ خبرنگاری تحصیل کرد و کار حرفه ای خود را با ویراستاری مجله دانشگاه میشیگان شروع کرد. پس از تحصیل به فیلم سازی مستند و برنامه سازی برای تلویزیون روی آورد. ویژگی اصلی فیلم های او زبان تند و جسورانه اش علیه سیاست مداران بخصوص سیاست مداران آمریکا است. او همچنین کتابی به نام وطنم کجاست را تألیف کرد و انتقاد های صریح و تندی علیه دولت جرج بوش وارد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هشدار مایکل مور درباره رای دهندگان به دونالد ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مایکل مور درباره رای دهندگان به دونالد ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید