چرا ستاره های پرسپولیس می خواهند تمدید نمایند؟

به گزارش وبلاگ عکس، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از درخواست یحیی گل محمدی اقدام به مذاکره با بازیکنان فعلی تیم که در انتها فصل قراردادهایشان به اتمام می رسید گرفت تا بتواند با آنها تمدید کند.

چرا ستاره های پرسپولیس می خواهند تمدید نمایند؟

مهدی ترابی و میلاد سرلک که در فصل جاری نیز توانستند پیراهن تیم ملی ایران را بر تن نمایند مهم ترین بازیکنان برای تمدید قرارداد بودند تا درویش ابتدا سراغ آنها رفته و پیشنهاد نو ارائه دهد.

ترابی که مطالبات او بابت فصل گذشته و جاری مهم ترین خواسته او برای تمدید قرارداد است بدون پیشنهاد خارجی منتظر دریافت طلب هایش است تا قرارداد خود را طبق عرف 20 درصدی سال های گذشته با پرسپولیس افزایش داده تا در سال برگزاری جام جهانی 2022 نیز پیراهن این تیم را بر تن داشته باشد.

این در حالی است ترابی که حضوری ناموفق در لیگ ستارگان قطر داشت با شایعه بازگشت به این کشور برای ادامه فوتبال خود روبرو بود اما هیچ درخواست رسمی مبنی بر این موضوع تا کنون نبوده است.

بعلاوه میلاد سرلک با وجود داشتن دو پیشنهاد رسمی خارجی به علت اینکه نمی خواهد جایگاه خود در تیم ملی ایران را از دست بدهد ترجیح به ماندن داده است. سرلک در صورت داشتن پیشنهاد قابل توجهی اروپایی تمایل به لژیونر شدن دارد اما منتظر افزایش قابل توجه قرارداد خود است. او که زمان پیوستن به پرسپولیس ملی پوش نبود حالا انتظار دارد همانند سایر بازیکنان تیم ملی ایران که در فوتبال باشگاهی ایران شاغل هستند پول بگیرد که درویش نیز با خواسته اش موافقت کامل نموده است.

بنا بر این پرسپولیس ترسی بابت رفتن آنها ندارد و احتمال جدایی دو مهره ملی پوش این تیم بسیار کم است.

منبع: فرارو

به "چرا ستاره های پرسپولیس می خواهند تمدید نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا ستاره های پرسپولیس می خواهند تمدید نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید