کاهش قیمت بلیت مترو از فردا

به گزارش وبلاگ عکس، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: از فردا قیمت بلیت تک سفره مترو در خطوط درون شهری به 32،674 ریال و در خط 5 به 37،400 ریال کاهش خواهد یافت.

کاهش قیمت بلیت مترو از فردا

به گزارش مهر، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه ثبت نام کارت بلیت منزلت و اقشار خاص از روز چهارشنبه 24 خرداد، با توجه به هماهنگی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا) در دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران انجام می گردد گفت: این کار باهدف افزایش رفاه حال مسافران و به خصوص سالمندان که سرمایه های اجتماعی شهر هستند صورت گرفته است.

وی توضیح داد: مبلغ اعتبار کارت بلیت های تخفیف دار اقشار خاص نیز از 150 هزار تومان به 300 هزار تومان افزایش یافت و ثبت نام برای سالمندان (کارت بلیت منزلت)، دانشجویان، دانش آموزان و سایر اقشار خاص شامل ایثارگران، معلولان و افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی شهر تهران و تمدید کارت بلیت اقشار مذکور در دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران انجام می گردد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با توجه به تصویب طرح دوفوریتی کاهش قیمت بلیت مترو در یک صد و چهل و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، از فردا چهارشنبه 24 خردادماه این کاهش قیمت اعمال می گردد.

درستی گفت: قیمت بلیت تک سفره مترو در خطوط درون شهری به 32،674 ریال و در خط پنج به 37،400 ریال کاهش خواهد یافت.

وی اعلام نمود: در مصوبه قبلی میانه افزایش بهای بلیت مترو 25 درصد بود؛ اما با توجه به اعمال نرخ تازه، اندازه افزایش قیمت بلیت مترو نسبت به سال گذشته به 15 درصد رسید.

منبع: فرارو

به "کاهش قیمت بلیت مترو از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بلیت مترو از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید