یواخیم لو: نمی خواهم به بازیکنان جوان تیمم سخت بگیرم، با لو دادن بیش از اندازه توپ خودمان را به دردسر انداختیم

به گزارش وبلاگ عکس، سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از تساوی مقابل آرژانتین در دیداری محبت آمیز، به نقاط ضعف عملکرد شاگردانش در این بازی اشاره داشت.

یواخیم لو: نمی خواهم به بازیکنان جوان تیمم سخت بگیرم، با لو دادن بیش از اندازه توپ خودمان را به دردسر انداختیم

به گزارش وبلاگ عکس، تیم ملی آلمان شب گذشته (چهارشنبه) در حالی به تساوی 2 -2 در دیدار محبت آمیز مقابل آرژانتین رضایت داد که تا دقیقه 66 با دو گل از حریف خود پیش بود. آرژانتینی ها پنج دقیقه به سرانجام بازی گل دوم شان را به آلمان زدند تا ژرمن ها در بیست و سومین تقابل خود با تیم ملی آرژانتین در کسب پیروزی ناکام باشند.

یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان برای این بازی از ترکیبی جوان و متشکل از بازیکنان کم تجربه استفاده کرد که عملکرد این تیم در نیمه اول تحسین برانگیز بود و دو بار توسط سرژ گنابری و کای هاورتس به گل رسید اما در نیمه دوم ورق به سود آلبی سلسته برگشت و این تیم با گل های لوکاس آلاریو و لوکاس اوکامپوس گل های تساوی را به ثمر رساند.

لو در نشست خبری پس از بازی به وبلاگ عکس گفت: در نیمه اول ما با اعتماد به نفس بازی و با سرعت بالایی به سمت دروازه آرژانتین حمله کردیم. در نیمه دوم اما آرژانتین بازی بهتری ارائه کرد. این تیم بازیکنان قویتری را به میدان فرستاد. ما هم توپ های زیادی را لو می دادیم و به همین دلیل خودمان را به دردسر انداختیم.

لو اضافه نمود: آنطور که باید و شاید نتوانستیم سطح کیفی بازی مان را در طول 90 دقیقه حفظ کنیم اگرچه من از شیوه ای که بازی را شروع کردیم، راضی ام. دوست داشتم که تیم مان با آرامش خاطر بیشتری بازی کند. با این حال با توجه به اینکه اکثر این بازیکنان تنها چند بار سابقه بازی در تیم ملی را دارند، عملکرد تیم مثبت بود. مسلماً همواره از دست دادن پیروزی 2 بر صفر تلخ است اما ما نمی خواهیم به بازیکنان جوان تیم مان سخت بگیریم.

تیم ملی آلمان یکشنبه هفته آینده در هشتمین بازی در مرحله انتخابی یورو 2020 میهمان استونی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یواخیم لو: نمی خواهم به بازیکنان جوان تیمم سخت بگیرم، با لو دادن بیش از اندازه توپ خودمان را به دردسر انداختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یواخیم لو: نمی خواهم به بازیکنان جوان تیمم سخت بگیرم، با لو دادن بیش از اندازه توپ خودمان را به دردسر انداختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید