27 کیلومتر از جاده مرزی ریگ ملک میرجاوه آسفالت شد

به گزارش وبلاگ عکس، استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 27 کیلومتر از جاده مرزی ریگ ملک میرجاوه آسفالت شده است.

27 کیلومتر از جاده مرزی ریگ ملک میرجاوه آسفالت شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تا به امروز 27 کیلومتر از جاده مرزی ریگ ملک شهرستان میرجاوه که به دلیل نامناسب بودن روکش آسفالت موجب سختی های فراوانی برای مردم منطقه شده بود، آسفالت شده که این فرایند در قالب فاز های بعدی همچنان ادامه دارد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان حسین مدرس خیابانی در حاشیه بازدید از جاده ریگ ملک اظهارداشت: یکی از اولویت های استان راه است در این راستا در دستور کار واقع شده است تا جاده مرزی ریگ ملک تا روتک ادامه یابد تا اتصال بین روستا های مرزی و جهت رفت آمد مرزبانان نیز تسهیل شود.

وی افزود: از ابتدای روی کار آمدن دولت سیزدهم تا به امروز در منطقه شمال استان 73 کیلومتر راه دوبانده تحویل شد و تا پایان سال 70 کیلومتر دیگر نیز تحویل می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: در منطقه جنوب استان نیز تا شهریور 70 کیلومتر جاده دوبانده تحویل خواهد شد و 70 کیلومتر دیگر نیز تا پایان سال تحویل می شود.

وی ادامه داد: 22 کیلومتر جاده ایرانشهر به خاش، 20 کیلومتر جاده کاروان به کنارک و 15 کیلومتر جاده چابهار به کنارک نیز آسفالت شده است.

مدرس خیابانی شرح داد: 300 کیلومتر راه روستایی نیز آسفالت شده و هشت پل بزرگ استان در دستور کار قرار گرفته که پل صفرزهی و حمیری از آن جمله است و پل نهراب نیز به بهره برداری رسیده، همچنین پل شیله نیز تا پایان سال به مرحله بهره برداری می رسد.

وی گفت: اگر می خواهیم از مزیت های گردشگری و ساحلی خود استفاده کنیم باید بتوانیم راه های خود را توسعه دهیم.

وبلاگ عکس سیستان و بلوچستان زاهدان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "27 کیلومتر از جاده مرزی ریگ ملک میرجاوه آسفالت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 کیلومتر از جاده مرزی ریگ ملک میرجاوه آسفالت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید