8 بنای تاریخی در 5 استان کشور به مزایده گذاشته شد

به گزارش وبلاگ عکس، صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، 8 بنای تاریخی در 5 استان کشور را به مزایده گذاشت.

8 بنای تاریخی در 5 استان کشور به مزایده گذاشته شد

به گزارش وبلاگ عکس به نقل از روابط عمومی صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، این صندوق، در این دور از مزایده واگذاری بناهای تاریخی کاروانسرای گویجه بئل هریس و کاروانسرای جانانلو کلیبر استان آذربایجان شرقی، کاخ خوش ییلاق آزادشهر گلستان، رباط شریف آباد مشهد و رباط سنگ بست فریمان استان خراسان رضوی، خانه زرشکیان کرمانشاه، خانه کاشفی و حیرانی یزد را به مزایده گذاشته شده اند.

بر این اساس متقاضیان شرکت در این مزایده، ظرف مدت10روز از تاریخ نشر آگهی حداکثر تا سرانجام وقت اداری شنبه مورخ 97/5/14 مهلت دارند اسناد مزایده را به دبیرخانه کمیسیون مزایده صندوق احیا به نشانی تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ارسال کنند.

متقاضیان همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 33992016-021 تماس گرفته و یا به پایگاه اینترنتی صندوق احیا و پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات مراجعه کنند.

متقاضیان برای دریافت اسناد مزایده باید کننده خود را کتباً به دبیرخانه مذکور معرفی کنند .

شرکت کنندگان در مزایده باید ظرف مدت 10 روز از تاریخ سرانجام مهلت دریافت اسناد، حداکثر تا ساعت 18 روز شنبه مورخ 27/5/97 مدارک مربوطه را تکمیل و تحویل دبیرخانه کرده و رسید دریافت کنند.

تاریخ گشایش پاکت الف و ب روز یکشنبه مورخ 28/5/97 راس ساعت 11 در محل دفتر مرکزی صندوق احیا خواهد بود و تاریخ گشایش پاکت ج روز سه شنبه مورخ 6/6/97 راس ساعت 11 در محل دفتر مرکزی صندوق احیا است.

آگهی رسمی این مزایده های دیروز و امروز در روزنامه توریسم انتشار یافته و خواهد یافت، همچنین متقاضیان می توانند اطلاعات بیشتر را به وسیله سایت chre.ir دریافت کنند .

منبع: میراث آریا

به "8 بنای تاریخی در 5 استان کشور به مزایده گذاشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 بنای تاریخی در 5 استان کشور به مزایده گذاشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید