اجرای 286 پروژه عمرانی در استان های کشور توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)

به گزارش وبلاگ عکس، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه قرارگاه در حال حاضر پروژه های بزرگی را در 30 شهر و کلان شهر اجرا می کند، گفت: قرارگاه خاتم تعداد 286 پروژه عمرانی در کل استان ها اجرا می کند.

اجرای 286 پروژه عمرانی در استان های کشور توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سعید محمد، بعد از ظهر امروز در مراسم امضاء تفاهمنامه بین شورای عالی استان ها و قرارگاه خاتم، بیان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء در حال حاضر پروژه های بزرگی را در 30 شهر و کلان شهر اجرا می کند.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه قرارگاه خاتم تعداد 286 پروژه عمرانی در کل استان ها اجرا می کند، اضافه نمود: قرارگاه توان فنی و مهندسی مناسبی در اغلب استان ها دارد و می توان از این ظرفیت برای توسعه مناطق کمتر برخوردار استفاده بهینه کرد.

وی اظهار کرد: در راستای استفاده از ظرفیت ها به صورت هدفمند با پیشنهاد شورای عالی استان ها مقرر شد، از این ظرفیت ها در زمینه محرومیت زدایی، تامین فضای مناسب در شهر ها برای رفاه شهروندان، توسعه حاشیه شهرها، اشتغال آفرینی برای روستا ها و ایجاد فضا های مناسب تر برای مناطق کم برخوردار استفاده شود.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) شرح داد: در این راستا مقرر شد با همکاری شورای عالی استان ها و براساس راه چاره هایی که به آن ها ارائه کردیم، در قوانین بودجه بعدی منابعی را در بودجه در نظر بگیریم، قطعا با امضای این تفاهم نامه استفاده از ظرفیت های مغفول بودجه که با استفاده از آن ها خدمات بهتری می توان انجام داد، سرعت می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اجرای 286 پروژه عمرانی در استان های کشور توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای 286 پروژه عمرانی در استان های کشور توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید