امروز آخرین مهلت شرکت در رالی تور گردشگری تهران، ساری

به گزارش وبلاگ عکس، مهلت ثبت نام در رالی تور گردشگری تهران- ساری تا انتها روز یکشنبه 5 شهریور خواهد بود. علاقه مندان می توانند در زمان مشخص شده به نشانی اینترنتی www.taci.ir/rally مراجعه و فرم های مربوطه را تکمیل نمایند.

امروز آخرین مهلت شرکت در رالی تور گردشگری تهران، ساری

وبلاگ عکس: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رالی تور گردشگری خانوادگی تهران - ساری را با شعار ما با طبیعتیم برگزار می نماید.

به گزارش وبلاگ عکس به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ این رالی تور تفریحی روز پنج شنبه 9 شهریور ماه 1402 با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست و بعلاوه معرفی مسیرهای تازه گردشگری در ایران، از مجموعه اراضی عباس آباد در تهران به مقصد ساری شروع می گردد.

رالی تور گردشگری تهران- ساری روز آدینه 10 شهریور ماه با معرفی برگزیدگان در منطقه بادله ساری به خاتمه خواهد رسید.

از آنجایی که این رالی، یک رویداد گردشگری شناخته می گردد، ملاک انتخاب بهترین ها، کمترین امتیاز منفی ثبت شده به وسیله داوران مستقر در ایستگاه های کنترل، مقدار رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات هدایت و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت نمایندگان در موقعیت های مختلف، شیوه نقشه خوانی و مهارت مسیریابی و محاسبات دقیق به منظور رسیدن به موقع به ایستگاه ها و … خواهد بود.

علاقه مندان به شرکت در فعالیت های اتومبیلرانی و آگاهی از برگزاری رویدادها، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به آدرس www.taci.ir مراجعه نمایند.

منبع: توریسم آنلاین

به "امروز آخرین مهلت شرکت در رالی تور گردشگری تهران، ساری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت شرکت در رالی تور گردشگری تهران، ساری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید