فال حافظ امروز ، 10 دی ماه با تفسیر دقیق

به گزارش وبلاگ عکس، خبرنگاران : فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ امروز ، 10 دی ماه با تفسیر دقیق

فال حافظ در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد. فال حافظ به شکل روزانه در وبلاگ عکس برای متولدین 12 ماه سال منتشر می گردد. فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق احتیاج دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

سرم خوش است و به بانگ بلند می گویم

که من نسیم حیات از پیاله می جویم

مکن در این چمنم سرزنش به خودرویی

چنان که پرورشم می دهند می رویم

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می گردد این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده تو را زنده می نماید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست

چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

دلبرم عزم سفر کرد خدا را یاران

چه کنم با دل مجروح که مرهم با اوست

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد از ستم و بلایی که بر سرت آورده اند شکایت می کنی و به فکر انتقام هستی ولی همگی را به خدای شان واگذار کن. مهربان باش تا دلت آرام گیرد. به عهدی که بسته ای عمل کن خدا با توست. اگر می خواهی همواره شاد باشی، دل و زبانت یکی باشد. عمرتان طولانی است.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

اگر رفیق شفیقی درست پیمان باش

حریف خانه و گرمابه و گلستان باش

تو شمع انجمنی یک زبان و یک دل شو

خیال و تلاش پروانه بین و خندان باش

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروزشما نشان می دهد از سر جنگ برخاسته اید و با خوبی ها می جنگید. از راه خویش برگردید. شما مرد جنگ و خونریزی نیستید. درون تان مملو از آرامش و آشتی است و همه از شما تقلید می نمایند. در حسرت چیزی هستید. می خواهید دوباره همه را به دور هم جمع کنید. رسیدن به مقصود در یک قدمی شماست؛ کمی صبر کنید.

فـال حـافـظ متولدین تیر

ای خونبهای نافه چین خاک راه تو

خورشید سایه پرور طرف کلاه تو

یاران همنشین همه از هم جدا شدند

ماییم و آستانه دولت پناه تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید ظاهربین نباش و تصمیم را بر مبنای ظواهر نگیر. حواست را جمع کن. می خواهند تو را فریب بدهند. آنها از تو خیلی زرنگ تر هستند. کسی را در کنارت داری که هدایت ات می نماید. قدرش را بدان. اگر به حرفش گوش دهی تمام دنیا در دست توست.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

نه هر که آینه سازد سکندری داند

وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی

وگرنه هر که تو بینی ستمگری داند

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید آفرین بر شما که هر کاری را حتی نیت کردن در دل را از بهر ثواب انجام می دهید. بسیار شکیبا هستید و با همه کس کنار می آیید. احتیاجتان را جز خدا به احدی نگفته اید. رازتان را هم به کسی نگویید که هدف نزدیک و مرادتان در راه است.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

ای که با سلسله زلف دراز آمده ای

فرصتت باد که دیوانه نواز آمده ای

ساعتی ناز مفرما و بگردان عادت

چون به پرسیدن ارباب احتیاج آمده ای

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می گردد. به حیله متوسل نشوید. صبر داشته باشید. ان شاالله جواب خواهید گرفت.

فـال حـافـظ متولدین مهر

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد

ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد

چندان که زدم لاف کرامات و مقامات

هیچم خبر از هیچ مقامی نفرستاد

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروزشما این تفسیر را دارد که مدام در حال فکر کردن هستید و می خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید اما باز هم نمی توانید از او دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. ان شاءالله

فـال حـافـظ متولدین آبان

دوش سودای رخش گفتم ز سر بیرون کنم

گفت کو زنجیر تا تدبیر این مجنون کنم

من که ره بردم به گنج حسن بی سرانجام دوست

صد گدای همچو خود را بعد از این قارون کنم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد انتظار معجزه دارید و این معجزه وقتی محقق می گردد که تمام هم و غم خود را به کار ببندید. وقت تنگ است. کمی عجله کنید. فعل دست تان کوتاه است اما ان شاالله به مقصود دست پیدا خواهید کرد. گاهی دست سرنوشت طوری رقم می خورد که بدون هیچ تلاشی مقصود و نظر خود در پی تان می آید.

فـال حـافـظ متولدین آذر

ای رخت چون خلد و لعلت سلسبیل

سلسبیلت نموده جان و دل سبیل

یا رب این آتش که در جان من است

سرد کن زان سان که کردی بر خلیل

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید کاری نکن که بعدها از نموده خویش هم خودت و هم دیگران ناراحت باشند. با همه کس عشق مباز. کاری کن که دائم مثل گل همواره بهار با طراوت باشی و سرت همه جا بالا باشد. خداوند در همه حال و همه جا به فریادت رسیده و نجاتت داده است و باز هم با توست.

فال حافظ متولدین دی

زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم

ناز بنیاد مکن تا نکنی بنیادم

شهره شهر مشو تا ننهم سر در کوه

شور شیرین منما تا نکنی فرهادم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید در این فکر هستی که همه چیز را از نو آغاز کنی تا جبران مافات گردد. هرچند که گناهکاری ولی راه توبه را پیش گرفته ای و از این به بعد رحمت خداوند شامل حالت می گردد. خودت را به دست سرنوشت بسپار. اگرچه خسته و ضعیف شده ای ولی با همت باز هم جوان و پرانرژی می شوی. به تمام اهداف و مقاصد خود می رسی. مطمئن باش آنقدر عمر می کنی که به آرزوهایت برسی.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

بازآی ساقیا که هواخواه خدمتم

مشتاق بندگی و دعاگوی دولتم

هر چند غرق بحر گناهم ز صد جهت

تا آشنای عشق شدم ز اهل رحمتم

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که رشته کار از دست تان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هرچند می دانید راهی را که انتخاب نموده اید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه شیرینش تحمل می کنید. رحمت خداوند شامل حال تان می گردد و خیلی زود به مراد دل تان می رسید و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان است.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

گرم از دست بعضیزد که با دلدار بنشینم

ز جام وصل می نوشم ز باغ عیش گل چینم

مگر دیوانه خواهم شد در این سودا که شب تا روز

سخن با ماه می گویم پری در خواب می بینم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید از آنچه که دارید راضی هستید و خداوند را شکر می گویید. تنها آرزوی تان سلامتی برای خود و اطرافیان است. بعضی شما را سرزنش می نمایند اما از شرایط شما هیچ اطلاعی ندارند. ان شاءالله که شرایط تان بهتر خواهد شد زیرا دلتان پاک است.

منبع: رکنا

به "فال حافظ امروز ، 10 دی ماه با تفسیر دقیق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال حافظ امروز ، 10 دی ماه با تفسیر دقیق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید