بارسلونا برای جذب نیمار با پاری سن ژرمن به توافق رسید، ستاره برزیلی پس از مراسم قرعه کشی به نوکمپ برمی گردد

به گزارش وبلاگ عکس، ستاره برزیلی در آستانه بازگشت به بارسلونا قرار گرفته است.

بارسلونا برای جذب نیمار با پاری سن ژرمن به توافق رسید، ستاره برزیلی پس از مراسم قرعه کشی به نوکمپ برمی گردد

به گزارش وبلاگ عکس، برخلاف اخباری که ساعاتی قبل منتشر شد، نیمار در آستانه انتقال به بارسلونا قرار گرفته است و طرفین بر سر جزئیات به توافق رسیدند.

بنابر اظهارات دی ماریتزیو، خبرنگار شبکه اسکای، جوزپه بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا در هتلی در موناکو و در حاشیه قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پیغام توافق با نیمار را به ناصر الخلیفی، همتای خودش در پاری سن ژرمن ابلاغ کرده و طرفین در حال صحبت در مورد جزئیات هستند.

با اعلام جانلوکا دی مارتزیو، در حالی که شب گذشته پاری سن ژرمن، پیشنهاد آخر بارسلونا را رد کرده بود و علنا به وبلاگ عکس فرانسوی گفت بارسا هنوز به خواسته این تیم عمل نکرده، جوزپه بارتومئو در دیدار خصوصی با ناصر الخلیفی، به او اظهار داشت بارسلونا حاضر است مبلغ درخواستی پاری سن ژرمن را پرداخت کند.

طی ساعات آینده، طرفین بر سر جزئیات به توافق خواهند رسید و با توجه به اینکه نیمار چندی قبل با بارسلونا به توافق شخصی رسیده، انتظار می رود این انتقال به زودی رسمی شود. گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال، احتمالا دومین انتقال گران تاریخ فوتبال را هم به نام خودش ثبت می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارسلونا برای جذب نیمار با پاری سن ژرمن به توافق رسید، ستاره برزیلی پس از مراسم قرعه کشی به نوکمپ برمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا برای جذب نیمار با پاری سن ژرمن به توافق رسید، ستاره برزیلی پس از مراسم قرعه کشی به نوکمپ برمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید