بازتاب انتقال پرونده ویلموتس به دادستانی در رسانه های بلژیک

به گزارش وبلاگ عکس، رسانه های بلژیک ورود دادستانی ایران به پرونده شکایت مارک ویلموتس و غرامت سنگین فدراسیون فوتبال را بازتاب داده اند.

بازتاب انتقال پرونده ویلموتس به دادستانی در رسانه های بلژیک

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ عکس، با حکم فیفا در پرونده شکایت مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی از فدراسیون فوتبال، فدراسیون کشورمان باید مبلغی بیش از 6 میلیون یورو به این مربی بلژیکی به عنوان غرامت بپردازد.

این حکم انتقاد رسانه ها از فدراسیون فوتبال و سپس ورود سازمان بازرسی و دادستانی کشور را به پرونده در پی داشت و هشت متهم از سوی سازمان بازرسی به دادستانی معرفی شدند.

سایت footnews با تیتر دادستان عمومی ایران دخالت می نماید؛ مسئولان (فدراسیون) برکنار می شوند این داستان را بازتاب داده است: دادستان ایران تحقیق درباره اختلاف بین مارک ویلموتس و فدراسیون فوتبال را شروع نموده است. مربی سابق شیاطین سرخ (بلژیک) 6 میلیون یورو از کارفرمای سابق خود طلب نموده است. روز شنبه هشت متهم از فدراسیون برای حضور در دادگاه فراخوانده شدند. آنها مظنون به اختلاس و حیف و میل در قرارداد ویلموتس هستند.

در ماه می 2019، ویلموتس با فدراسیون ایران قراردادی سه ساله امضا کرد. او چندی پیش به دلیل عدم پرداخت مطالباتش شکایتی را بیان کرد. او با استناد به نقض جدی قرارداد پست خود را ترک نموده بود. فیفا فدراسیون ایران را ملزم به پرداخت مبلغ 6 میلیون یورو کرد؛ موضوعی که ایرانی ها را شوکه کرد: 6 میلیون برای پنج ماه کار و چهار مسابقه بسیار زیاد است بخصوص که او دو باخت با ایران داشت. رسانه های ورزشی از فدراسیون ایران به دلیل عدم تنظیم صحیح قرارداد ویلموتس انتقاد می نمایند و خواهان مجازات مسئولان هستند.

سایت sudinfo شروع تحقیقات دادستانی در پرونده ویلموتس را منعکس و خاطرنشان کرد هشت نفر در این ارتباط احضار شده اند.

سایت rtbf هم گزارش مشابهی را منتشر کرد و از خشم رسانه های ایران برای مجازات مقصران این پرونده نوشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازتاب انتقال پرونده ویلموتس به دادستانی در رسانه های بلژیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب انتقال پرونده ویلموتس به دادستانی در رسانه های بلژیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید