بازدید زالی از مراکز واکسیناسیون شمال مرکز

به گزارش وبلاگ عکس، تهران (پانا) - فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن بازدید از مراکز واکسیناسیون نحوه اجرای طرح ملی واکسیناسیون علیه کرونا را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

بازدید زالی از مراکز واکسیناسیون شمال مرکز

علیرضا زالی از هشت مرکز واکسیناسیون در منطقه شمیرانات بازدید کرد و ضمن ارزیابی نحوه اجرای واکسیناسیون از تلاش های مجریان این طرح ملی تقدیر کرد.

زالی در ابتدای این بازدیدهای نظارتی ضمن حضور در دو مرکز جامع خدمات سلامت سید الشهدا و حضرت قائم سوهانک از نزدیک به ارزیابی فرایند اجرای واکسیناسیون در این مراکز پرداخت.

وی ضمن گفت وگو با پرسنل این مراکز از تلاش های همکاران تقدیر کرد و درجریان آمار واکسن های تزریق شده، انواع واکسن، مقدار استقبال مردم و چالش های موجود در این زمینه قرار گرفت و راهنمایی های لازم را ارایه کرد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای مرکز در ادامه از مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهدای مدافع حرم شمیرانات و مرکز خدمات جامع سلامت دربند و امامزاده قاسم بازدید کرد.

زالی دربازدیدهای مذکور ضمن بررسی فرایند اجرای واکسیناسیون از نزدیک با پرسنل و تعدادی از مراجعان به گفت و گو پرداخت و ضمن خداقوت به همکاران در جریان اقدامات اجرا شده و چالش های موجود درخصوص واکسیناسیون قرار گرفت.

براساس این گزارش از دیگر مراکزی که در بازدیدهای نظارتی مورد بررسی قرار گرفتند می توان به مرکز واکسیناسیون پویش(بیمارستان لبافی نژاد)، مرکز واکسیناسیون تجمیعی مجموعه ورزشی شهید ساعی و مرکز جامع سلامت سیدالشهدای ازگل اشاره کرد.

گفتنی است در این بازدیدها سهرابی معاون امور بهداشتی دانشگاه، دکتر ناصر خرمی مدیر حراست دانشگاه، مژگان کریمی مدیر روابط عمومی دانشگاه و دکتر جانبازی معاون اجرایی معاونت امور بهداشتی نیز فرمانده ستاد مقابله با کرونای مرکز را همراهی می کردند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بازدید زالی از مراکز واکسیناسیون شمال مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید زالی از مراکز واکسیناسیون شمال مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید